Sandberk, to je místo čtvrtého pohárového závodu pramic ve vodáckém víceboji. Dalo by se říci, že je to místo, kde je vše v plném proudu závodním, tanečním, gastronomickém a pro většinu vodáků i emotivním.
Klub vodáků v Lovosicích hostil ostatní kluby z ČR, které se utkaly v disciplínách sjezdu s vloženou střelbou, sprintu a štafetového plavání.