Jaký byl druhý pohárový závod pramic

Jaký byl druhý pohárový závod pramic

Klub vodáků v Lovosicích hostil ostatní kluby z ČR, které se utkaly v disciplínách sjezdu s vloženou střelbou, sprintu a štafetového plavání.

Závod probíhá během celého víkendu z důvodu náročnosti všech disciplín. Sjezd začínal v soboru ráno u vodácké loděnice a pokračoval přes Žernosecké jezero do cíle v Litochovicích. Během 9 km tratě pro starší posádky a 7 km pro mladší závodníky je čekala na trati střelba. Během sobotního odpoledne se uskutečnilo štafetové plavání posádek na 100 m a 50 m. V neděli je čekal sprint na 200 m a vyhlášení výsledků.

Lovosice reprezentovaly tři posádky mužů (3. ,1. a 4. místo), žen (2. místo) a dvě posádky starších žáků (2. a 4. místo). Děkujeme panu starostovi Vojtěchovi Krejčímu s manželkou za účast při vyhlašování vítězů a předání medailí. Byl to víkend plný dřiny i zážitků (polární záře byla úchvatná).

Rovněž moc děkujeme členům klubu za přípravu závodu, rodičům za obětavou práci a závodníkům za účast. Těšíme se na další pohárové závody po ČR.

V červenci proběhne klubové vodácké soustředění na ostrově Žernoseckého jezera. Říjen je ve znamení mezinárodního Krumlovského maratonu. V lednu probíhá zimní soustředění na Vysočině, kde probíhají zimní radovánky spojené se sportem na lyžích, běžkách a v bazénu.

Rádi mezi sebou přivítáme nové členy. Momentálně potřebujeme doplnit posádky mužů a mladších žáků (8 – 12 let). Sledujte nás na facebooku: Vodáci Lovosice – klub Deli.

Vážíme si podpory sponzorů, protože bez nich by se stěží závod uskutečnil. Děkujeme vám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: