Boredom

Boredom

Už jste někdy byli v nemocnici? Pokud ano, jistě jste poznali, že nuda přijde brzy. Nepomáhá čtení knížek, zeď už máte okoukanou a propuštění je daleko. Co s tím? Podívejte se na krátký film Vojty Lukeše Boredom a odpověď naleznete!

Uvidíte záběry natočené po Evropě od jarního Piemontu až po podzimní Rakousko, včetně norského, legendárního Nosebreakeru, peřeje Tylera Bradta na horní Valldole nebo hodně našlápnutého Untertalbachu!

Poděkování patří bratřím Havelkům a Kubovi Piňosovi za dechberoucí záběry stejně jako všem před kamerou!

V Boredom pádlovali: Honza a Michal Havelka, Honza Choutka, Kuba Valenta, Kuba Piňos, Martin Maxa, Honza Klaus a Vojta Lukeš.

Pokud Vás bude sledování Boredom bavit, podpořte film a rozšiřte ho dál! Účastní se celosvětové soutěže krátkých filmů z oblasti divoké vody pořádané časopisem Kayakssesion. Hodnocení prvního kola soutěže je z poloviny závislé na počtu zhlédnutí.

Díky!

Vojta Lukeš

Zkušenosti čtenářů

Honza Hrubeš

Nepovažuji za zrovna šťastné, když se sejdou dva stejné články na dvou podobně zaměřených serverech a ještě k tomu ale ausgerechnet ve stejnou chvíli. A tak teď nevím – je to chyba redakce nebo (spíš) chyba autora? Určitě to není košer.

žralok

Pro nás 2 určitě , ale podruhé jsem ho nečetl a ani si to video nepustil znova . Každopádně by ses asi divil , kolik lidí čte jen jedny stránky a ty konkurenční nemůže vystát .

Jakub

Jakožto analfabetovi v publikování článků, mohl by mi Honzík prosím vysvětlit co na tom není košer?

Václav

stejně jako já jde po zapnutí kompu nejdřív na Raft.cz a pak na Hydrou, kde logicky očekává nějaké jiné povyražení (nebo aspoň v jiné podobě) a následně je zpruzen, když najde nemlich to samé. Při publikování článků na Raftu,tuším, platí nějaká smlouva o exkluzivitě, tzn. že za mrzký peníz svěřuji výplod svého ducha pouze a jedině opeřenému správci stránek.Takže kdyby totéž vyšlo na Hydrou, asi by to nebylo košér. Nicméně – Honzíku (:-) ), já si myslím, že tady nejde o článek nýbrž o reklamu či něco takového. Zde asi platí trochu jiná pravidla… Tak to přežijme 🙂

Honza Hrubeš

Jde přesně o to, čeho se dotknul Vašek. Pokud jde o článek, pak tím, že ho autor poskytne k otištění jednomu médiu, zavazuje se mu k exkluzivitě, tj. k tomu, že neposkytne tentýž článek někomu dalšímu. To totiž v konečném důsledku může způsobit pokles zájmu čtenářů a je tedy v rozporu se zájmy obou médií. Reklamy a promo se řídí jinými pravidly (tady jde zjevně o self-promo), ale pak to zase redakce zřetelně označují, což v tomto případě nebylo ani na Hydru, ani na raft.cz. Já to nemyslím vůči autorovi zle, neobviňuji ho ze zlého úmyslu – jen upozorňuji na chybu, kterou (byť v dobré víře) mohl Hydro i raft.cz poškodit. To samé totiž příště může provést kdokoli z nás, co občas něco napíšeme, měli bychom si to včas uvědomit. Nejpozději ve chvíli, kdy by nám přišel dvakrát honorář za jeden článek. To už by mělo trknout každého, že to se nedělá.

Jonny Law

na raft.cz kdyz jsou kajakari a raft je pro ne nesmysl??? je naopak dobre, ze se raftarum ukazalo hezke vodacke video!

M&M

Exkluzivita není automatická a vždy záleží na oboustrané dohodě.
Netušil jsem, že hydro něco platí za věci zveřejněné na netu, měl jsem za to, že odměňuje jen za články otištěné na papíře.

Agent Asolo

No, s těmi honoráři nevím. Před lety jsem do Hydra psal a ze 3 článků mi zaplatili pouze ten první. Za články na netu mi nedali ani Ň. Tak jsem je přestal otravovat svými výplody.

Věra

Ahoj, nejdřív bych chtěla říct, že jsem uvedla článek na web protože jsem autorovi chtěla pomoci s propagací videa. Nezeptala jsem se ho, jestli posílá video i na jiný web. A tak se stalo, že vyšel i na raft.cz. Nechceme se opakovat, ale stalo se…
Co se týká honorářů, tak za články na web tohoto typu a články které si dává pořadatel akcí propagující své akce se honorář neplatí. U ostatních článků na web je honorář 100 Kč za text a 100 Kč za fotky. Agente Asolo, budu ráda, když zavoláš na 777 910 431 a nebo napíšeš na můj mail a dořešíme tvůj honorář. Neznám tvé jméno a tak si nemůžu zjistit, jak to je s tvým honorářem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: