Botič poprvé

Botič poprvé

Snížák si sjel letos [url=http://www.hydromagazin.cz/clanek/1016-zavodni-vavrinec/ newwindow]Vavřinec závodně[/url] a to poprvé. Nechtěla jsem být pozadu a dala Botič na kole a to poprvé. Pořadatelé mají v propozicích podrobný popis cesty pro cyklisty, ale dala jsem přednost jízdě s partou kamarádů, kteří už za Botič na kole čárku mají. Stačilo mi bloudění po sídlištích při cestě z Modřan k Botiči.

Nádherné počasí vytáhlo ven spoustu vodáků i cyklistů a to nejen k Botiči. Pod hostivařskou přehradou sledovaly davy úspěšné i méně úspěšné pokusy o projetí známou rourou do řečiště Botiče. Start byl pod rourou, ale zájemců o proplutí roury bylo spousta.

Trasa to byla krásná. Projížděli jsme bývalými vesnicemi, které už dávno patří do hlavního města. Jeli jsme chvíli po asfaltu, chvíli blátem, pak cestičkami a cestami zapadanými stromy a větvemi, ulicemi i krásnými pražskými parky. Foťáky byly stále v permanenci.

Další úsek jsme si zkrátili přes Bohdalec do Vršovic, vyhnuli jsme se tak Michli, abychom stihli podívanou na jezech u Grébovky.

Zkušenosti čtenářů

Ronny

Velké poděkování si zaslouží pořadatelé za podařenou akci a perfektně načasované počasíčko. Díky, Ronny

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: