Čistá řeka Sázava 2024

Čistá řeka Sázava 2024

Vážení přátelé, kamarádi,
i letos mám tu čest podílet se na již 19. ročníku akce Čistá řeka Sázava, které proběhne od pátku 12. do neděle 14. dubna. Je to dnes již velká, zavedená akce s celoročním přesahem do osvěty, prevence a všelikých bohulibých aktivit v regionu, které táhne Posázaví, o.p.s..

Samotný úklid už jen taková třešnička na dortu. Staré skládky z dob normalizace a divokých devadesátek už jsme prakticky zlikvidovali, a že to bylo těžko uvěřitelný peklo, ale řeka nás dál potřebuje. Hlavně nás to ale paradoxně baví. Protože skvělá parta, dost vody, liduprázdno, pučící jaro a k tomu již tradičně excelentní catering během celé akce.

Čistá řeka Sázava

Je to má dobrovolnická srdcovka, na kterou bych Vás rád pozval. Případně nám můžete alespoň poslat prachy. Umíme poskytnout i servis firmám, dobrovolnický den nevyjímaje. Akce je vhodná i pro Vaše potomky 7+ s doprovodem. Jet můžete na jeden až tři dny, kdy doporučuji alespoň dva, ať nelitujete a užijete si večer také společenskou stránku věci. Pro ty z Vás, kdo se bojí vody či chcete dorazit s menšími dětmi lze uklízet i ze břehu. Hlavní parta ale jede po vodě, jakkoli si pořád zastavuje a vylézá na břehy.

Uklízí se celá řada úseků, ale já Vás zvu na ten „svůj“ 5. úsek Týnec – Pikovice, který je prostě nejkrásnější a taky nejvíc punkový.

Zde jsou základní informace a odkaz na registraci.

Vše dobré a těším se případně na viděnou na řece!

Martin Moravec alias francesco, náčelník 5. úseku ;o)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: