CNAWR – český freestyle v roku 2014

CNAWR – český freestyle v roku 2014

Podzimní ochlazení, zima a čas vánoční je pro většinu vodáků přesně ta doba, kdy je čas se na chvíli zastavit, poohlédnout se za uplynulou sezonou a připravit nějaké ty plány pro tu nadcházející.

Ani freestyleři toho nejsou výjimkou a proto se každoročně na přelomu listopadu a prosince koná velká schůze členů CNAWR. Plánování na další rok je stejně důležité jako řádné a důstojné zakončení sezony.

Tuto akci jako každoročně hostil náš stabilní schůzovací azyl – Boulder v Sítí. A probírat rozhodně bylo co. Letos jsme totiž v Čechách organizovali hned čtyři akce zaměřené na freestyle na divoké vodě.

Pražská sekce měla na starosti letní FreestyleFest v Troji a Plzeňáci se parádním závodem postarali o pokřtění nového playspotu na rekonstruovaném kanále v Roudnici nad Labem.

Aktuální mistr ČR v kategorii K1 Ondra Křivánek měl kompletně pod palcem Youngster campy. Ty se letos podařilo zorganizovat hned dva. Jeden začátkem léta a druhý na podzim. Tato akce je zaměřená nejen na výuku základů freestylu ale kompletně na zlepšení techniky a dovedností na divoké vodě pro pádlery všech úrovní.

Ani naši reprezentanti letos nezaháleli. Za všechny dobré výsledky na světových pohárech ve Francii a Španělsku a ME na Slovensku je potřeba vyzvednout výkon Lukáše Červinky, který se stal potřetí za sebou mistrem Evropy v kategorii C1. Velký příslib do budoucna je také bronz z juniorského ME, o které se postaral Honza Havelka. Klukům velká gratulace a můžeme se těšit, jak se příští rok popasují s trochu větší konkurencí na Mistrovství světa v Kanadě.

Pro příští rok na domácí scéně připravujeme podobný scénář. Můžete se těšit jak na Youngster campy, tak na jarní závod v Plzni. Vrcholem sezony by měl být zářijový happening – pražský Freestyle Fest. Připravujeme ale také jednu novinku a to pravidelné společné pádlování v Troji, takovou volnější variantu tréninků. Rádi bychom, aby lidi věděli kdy a kde si s námi mohou zapádlovat nebo se o freestylu něco dovědět.

Všechny důležité informace najdete na naší stránce.

Díky všem našim členům, příznivcům a také partnerům, bez kterých bychom byli nahraní. Díky za parádní sezonu 2014!

Těšíme se na příští rok a doufám, že se uvidíme. Buď na našich akcích, u playspotu nebo někde na řece.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: