CNAWR na letošním Freestyle Festu oslaví 20. narozeniny

CNAWR na letošním Freestyle Festu oslaví 20. narozeniny

Ahoj kamarádi, chtěli bychom vás touto cestou pozvat na tradiční Freestyle Fest v Troji 16. – 18. 8. 2019. Jedná se letos o 20. ročník existence CNAWR, tedy organizace zaštiťující vodní freestyle v Čechách. To si zaslouží reflexi a hold všem, kteří se kdy organizace tohoto sportu u nás v minulosti účastnili. Toho jsme se pochopitelně zhostili s plným nasazením. Asi nejviditelnějším prvkem oslav bude vložený závod podle oldschoolových pravidel. K vidění tedy budou známé ikonické série cartwheelů a splitwheelů prováděné na starých osvědčených freestylových speciálech jako je třeba Prijon Delirious, nebo dalších, jejichž jména si myslíme, že už jsme zapomněli.

Pro ty, kdo neholdují tolik freestylu ať už oldschoolovému, nebo tomu modernímu, je tady samozřejmě paleta dalších tradičních aktivit. Zazávodit si lze ve sprintu, kayakcrossu a funslalomu. Nejen pro absolutní nevodáky, kteří umí alespoň trochu plavat, je k dispozici možnost sjet si kanál na raftu.

V areálu HG Sportu ve spodní části kanálu, kde závod nachází už řadu let své zázemí, bude večer probíhat kontinuální promítání z archivu frerestylových videí. Dále zahraje kapela The Closing Date, DJ’s a hromada další zábavy bude k užití. Zkrátka nepřijdou ani rodiče s dětmi. Trampolína a dětský koutek se skákacím hradem jsou už po všech těch ročnících nezbytnou součástí akce.

Freestyle Fest v Troji byl vždy akcí, kde člověk mohl na všechno okolní zapomenout a oddat se sportu, který nás všechny spojuje. Nejde tady jen o freestyle, ale o vodácký sport obecně. Každý rok se proto snažíme, aby se u nás mohl cítit dobře úplně kdokoliv. Ať už jde o mistra světa, nebo začátečníka. A tak věříme, že přijdete a užijete si s náma celou akci do poslední chvíle a dodáte nám tak motivaci do dalších dvaceti ročníků. Registrovat se do závodu a hledat další informace můžete na www.cnawr.cz nebo na www.facebook.com/cnawr.

Za organizátory Freestyle Festu

Vilda

Pro zvětšení plakátu kliknětePro zvětšení plakátu klikněte

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: