ČPV Letní Blanice

ČPV Letní Blanice

Už 37. ročník pro nás připravují na 19. června Vodáci Prachatice. Místo startu závodu, je z důvodu uzavírky komunikace Prachatice – přehrada, jako vloni od lávky nad Husincem, což je asi 1,5 km pod hrází VD Husinec. Prostor pod hrází bude pro vodáky uzavřen, NEVSTUPUJTE na pozemky Povodí Vltavy !!!

Cíl je pod silničním mostem ve Strunkovicích, což je 9,4 km o obtížnosti WW I–II. Branky, které jsou na trati, však zvyšují její obtížnost a samozřejmě testují zdatnost závodníků. Řeka je sjízdná na pevných lodích i na menších nafukovacích člunech a to i na nekrytých.

Z přehrady se nadlepšuje vodní stav vypouštěním 6 – 8 m³/s.

[b]Sobota 19. června [/b]

8:30 – 12:00 prezentace a výdej startovních čísel

10:15 – výklad trati

11:00 – start závodu

14:00 – předpokládaný konec vypouštění vody

Kemp Žíchovec

17:00 – soutěž v eskymoobratech

18:45 – slosování startovních čísel a výsledky eskymoobratů

Voda se pouští od 9:30 do 11:30 hodin.

[b]Startovné [/b]na závod ČPV je 40 Kč za osobu, za volné splutí se platí 10 Kč za osobu.

Propozice si můžete stáhnou zde

[b]Ubytování[/b] je možné v Kempu Žíchovec (na trase Bavorov – Prachatice).

Rezervovat chatky si můžete na telefonu 602 125 857 – pan Bárta, nebo na [email] ek****@la**.cz[/email].

[b]Příjezdy:[/b]

od Strakonic:přes Volyni a Vlachovo Březí do Husince

od Vodňan: přes Bavorov, Těšovice a potom po objížďce do Husince

od Českých Budějovic: u Hracholusk na křižovatce „U stopařky“ (stopující dáma na památníku) vlevo do Prachatic, v Prachaticích za přejezdem vpravo a dál směr Písek, po 5km ve směru objížďky do Husince, v Husinci pokračujte směr Vimperk na konec obce a zde odbočte vlevo.

Tak jako loni osobní auta budou parkovat na silnici, autobusy budou vpuštěny ke složení lodí a otočení ke startu.

Zkušenosti čtenářů

Tomáš

Ahoj a dík za informaci. Malinká oprava: ten víkend So-Ne je 19.-20.6. a ne 20.-21.6.2010.

Vachťák

Ahoj,
letos se bude konat již 37. ročník, v termínu 19.-20. června. Závody se budou konat v podobném duchu jak jste byli doposud zvyklí.
Omlouváme se za zdržení propozic, ale teprve včera se vyjasnila situace kolem dopravy (opět dvě uzavírky na trase). Propozice vyjdou dnes večer, nejpozději zítra ráno.

Věra

Omlouvám se za chybu, která jak je Vachťákovi jasné vznikla díky tomu, že jsem si přečetla na vašem webu propozice a přehlédla jsem, že jsou loňské. Bylo to 14 dní před Blanicí. Nic se nemá uspěchat, byl pátek odpoledne a spěchala jsem…
Tomášovi ještě jednou za brzkou opravu děkuju.

Ešus

Ahoj
mockrát děkuji všem pořadatelům za spoustu práce s přípravou a se samotným závodem. Tekla slušná voda, poprvé i dost dlouho, nakonec v neděli byl i jetelný jez ve Strunkovicích bez problémů (co takhle tam příště dát naváděčku). Jen mi trochu pohodu pokazil neznámý k…t, co si postavil stan v kempu v Žíchovci uprostřed kapličky(zřejmě podle źnámého fóru o jeptišce a opatrnosti), a tím se tam místo obvyklého počtu lidí kromě něj vešli už je tři na okraje. Tomu říkám hlopust na Ntou, zejména pokud je umocněná tím, že ten svůj stan plácnul přímo doprostřed. Doufám, že takovéhleho troubu už tam příště nepotkám, a pokud ano, tak asi foukne strašný vítr, a ten jeho stan se posune o kus dál.
Ešus

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: