ČPV Svratka

ČPV Svratka

14. června se koná ČPV Svratka, na který vás pořadatel KTL Brno – KáČaTa srdečně zve.

Letošní ročník ČPV je poněkud netradiční, neboť Povodí Moravy provádí opravy koryt, hrází, břehů kolem Víru I a II atd. Dostalo totiž dotace na opravy povodňových škod z roku 2006. Proto bylo rozhodnuto, že se závod bude konat jen na samotné slalomové trati pod hrází Vír I s dojezdem po Vír II.

Jedná se o 3 km rychle proudící řeky o obtížnosti WW I – III+.

Pro závod bude využita voda pouštěná při elektrárenské špičce po dobu 2 – 3 hod v množství 12 kubíků. Pouštěni vody je zajištěno pouze pro závod a voda se nebude pouštět dále pod Vír II.

Veřejnost nebude vpuštěna na trať.

Časový program:

8:00 – 9:30 prezence účastníků

9:30 – výklad tratě, přihlášky přijaté do 9.30 budou po výkladu losovány ceny sponzorů. V 10:15 se končí přijímání přihlášek.

10:15 – start 1. lodě pod hrází vodního díla Vír I.

Lodě budou startovat v intervalech 30 sekund. Závod bude ukončen 3 hodiny po startu poslední lodi. Startovné je 30 Kč na osobu. Ubytování pořadatel nezajišťuje. Pro všechny účastníky závodu je povinná ochranná přilba a plovací vesta.

Výsledky budou zveřejněny na www.kacata.cz.

Zkušenosti čtenářů

Klasik

Kdopak má nezmenšené použité fotky ? Sice mi není moc vidět do tváře, ale fotka je to krásná. Mohl byste mi ji prosím někdo poslat tu druhou na mail a nebo odkaz ?
Dík moc
Klasik

Joe

Počítáš malou fotku v úvodu? Tj. druhou fotkou myslíš situaci těsně před kolizí červenomodrobílého kajaku s oranžovým kajakem (autorem této fotky je můj otec), nebo fotku u skály (kde jsou viddět v podstatě jen modré listy pádla)?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: