Bazar – nové komentáře

ne/vymazání inzerátu

Myšák

Ahoj vodácká komunito,
Inzerci považuji za fajn věc, ale v formě jak je zde koncipována mě osobně přijde tristní. Rád bych věděl, jak to vidí jiní uživatelé.
Nerozumím jaký je účel dnes dne 14.3.2022 jsou v inzerci zobrazovány inzeráty označené jako „prodáno“ až ke dni 12.12.2021 dovoluji si dovozovat, že prodávajícím ani potenciálním kupujícím 3 měsíce starý a neaktuální inzerát nepřináší žádný úžitek a ostatním čtenářům jen překáží.
Nemluvě o tom, že pokud prodávající neodhadne prodejní cenu nemá možnost upravit cenu či jinak aktualizovat inzerát. Pak mu zbývá jen možnost inzerát označit jako prodáno a zadat znovu s jinou cenou. A kruh se uzavírá… Hlava XXII v podání redakce.
Osobně si myslím, že inzerce je na Hydru nyní Pádleru je dlouhodobě opakem uživatelsky přívětivého prostředí. Když zapátrám v nepříliš vzdálené minulosti napadá mě: existovala možnost aktualizace inzerátu chráněné heslem statisticky ohadnutelným na 3.pokus, s častou nefunkčností editace, změna textu inzerátu existovala-ale bez změny nadpisu, vymazání bylo podmíněno emailovou žádostí o výmaz, čekací doba na schválení inzerátu….
Myšák

Zkušenosti čtenářů

Snížák

Ahoj,
inzeráty označené jako prodáno jednou za čas mažeme. Udělal jsem to před chvílí. Je pravda, že tam jen překážejí. Stejné je to i se staršími inzeráty, které už jsou v bazaru dlouho a nejspíš zboží jen tak nenajde kupce. Před chvílí rovněž promazáno vše starší než půl roku.
Co se týká zpětné úpravy inzerce, tak je možné poslat do redakce email a mi to upravíme nebo, jak píšeš, označit starý inzerát jako prodáno = neaktuální a zadat nový. Lepší řešení v tuhle chvíli nemáme a neplánujeme.

Myšák
Snížák:

Díky za odpověď.
Asi fakt platí , že „potrefený se vždy ozve 🙂 Ptal jsem se primárně uživatelů inzerce, a ne redakce.
Jak moc se pletu, když napíši, že skutečné poselství redakce je -přeloženo do jazyku „polopatě“, asi toto: Termín „Jednou za čas“ v podání redakce ve skutečnosti znamená po 1/4 roce a to kdoví jestli – bez otevření této otázky v diskuzi.
Termín “ Lepší řešení…nemáme a neplánujeme“ ve skutečnosti znamená „víme o tom, podle nás je to pohodě, na změny kašlem“.
Snížáku, Dovolím si tvrdit, promazat inzeráty časteji jde- stačí si např. nastavit připomínku v telef. , když to nechcete řešit systémověji. Čas by se určitě najít musí, když je na rozesílání různých jiných zpráv…
Lepší řešení jsou -stačí se rozhlédnout a chtít vidět (ať nechodím daleko od vody….např. raft.cz sice umožňuje vložení pouze 1xfoto, ale jinak jednoduché, levné, blbempochopitelné, zautomatizové a vysocefunkční řešení).
Námitku stran financí, když je inzerce zdarma, bych plně pochopil – může vyřešit zpoplatnění, Osobně mi přijde normální za funkční věc/službu zaplatit.
Ale OK, neplánujete a jste s tím v pohodě…. je to Vaše věc.
Moje věci jsou moje a budou takto (bez obalu) : inzerci na pádleru ani zadarmo a záložka „Padler.cz“ opouští oblíbené.
Jelikož redakce připomínky odmítla (nebo je považuje za standard), recipročně se odmítám více k této věci vyjadřovat = takže tato diskuze bude probíhat již beze mě. Děkuji za pochopení.
Myšák

Roman

jak udajne podle redakce pravil Vávra Hradilek: “Pádler? Nejlepší magazín v ČR, co se týká všeho kolem vody.“
Tak, tak…..to je samozrejme, kdyz je jediny.
🙂

Snížák
Roman:

Teda, klobouk dolů, napsat sem komentář jako „Myšák“ a o chvíli později si přisadit ze stejné IP adresy jako „Roman“, to je skutečně něco. Pobavil jsem se 🙂 Evidentně je tu silná snaha se do toho co nejvíc obout a když to nikdo nepodpořil, tak se pokusím přisadit sám. Za mě tím pádem není taky potřeba dál pokračovat v tomhle vláknu. Samozřejmě pokud se objeví nějaký další názory od jiných diskutujících, budu se jimi zabývat.

Jakub

Lidem ani nestojí za to, aby napsali, že to stojí za to za prdem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: