Divoká karta pro divoké eskymáky

Divoká karta pro divoké eskymáky

Největší zimní vodácká soutěž se blíží do finále. Mistrovství České republiky v eskymování má svá krajská kola úspěšně za sebou a všichni postupující závodníci intenzivně dolaďují formu na celostátní finále.

Největší zimní vodácká soutěž se blíží do finále. Mistrovství České republiky v eskymování má svá krajská kola úspěšně za sebou a všichni postupující závodníci intenzivně dolaďují formu na celostátní finále. Výsledky z krajských kol najde na www.vodak-sport.cz. Chcete ve finále závodit a porovnat síly s nejlepšími eskymáky? Nemohli jste se ze závažného důvodu Vašeho krajského kola zúčastnit? Neuskutečnilo se ve Vašem kraji krajské kolo? I Vy máte šanci. Napište nám na mail mc**@vo*********.cz žádost o „divokou kartu“. Všechny žádosti pečlivě posoudíme a včas Vám dáme vědět.

Bavit se budou všichni! Napínavé finálové rozjížďky head to head berou dech snad víc divákům jak závodníkům. I když ti si dávají hodně do těla. O vítězi ve finálových rozjížďkách rozhodují centimetry. A zkrátka nepřijdou ani příchozí. Nejen pro postoupivší závodníky, ale pro všechny zájemce jsme připravili vložený závod o hodnotné ceny od Gumotexu. Diváci nezapomeňte plavky s sebou.

Neváhejte a neděli 20. 3. 2011 si rezervujte na finále Mistrovství České republiky v eskymování. Brno Lesná, Bazén Tj Tesla, začátek ve 13 hod.

Propozice k Mistrovství ČR v eskymování si můžete stáhnout zde

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: