Festival Wave nabídne adrenalin i koncerty

Festival Wave nabídne adrenalin i koncerty

(30. 7. 2013 – České Budějovice, České Vrbné) Šestý ročník festivalu Wave se koná ve Vodáckém areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném u Českých Budějovic od čtvrtka 8. srpna do neděle 11. srpna. Hlavní program bude o víkendu 10. a 11. srpna.

(30. 7. 2013 – České Budějovice, České Vrbné) Šestý ročník festivalu Wave se koná ve Vodáckém areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném u Českých Budějovic od čtvrtka 8. srpna do neděle 11. srpna. Hlavní program bude o víkendu 10. a 11. srpna. Na umělé slalomové trati se pojede mezinárodní závod ve vodním slalomu, Gumotex Boater Cross a nově také historicky první MČR v paddle-boardingu. Pro veřejnost bude připravený rafting i plavání v divoké vodě a na večer koncerty. Vstup je na celý festival zdarma.

Diváci si budou moci pod dohledem zkušených instruktorů zdarma vyzkoušet rafting nebo plavání v divoké vodě. „V hlavní roli budou jednoznačně návštěvníci festivalu, pro které máme připraveny rafty, pádla, vesty i helmy. Můžou tak pod vedením zkušených instruktorů sami na sobě pocítit, co dokáže divoká voda“ říká ředitel organizačního týmu festivalu Martin Toncar.

Večerní koncerty otevře v pátek od 20 hodin zpěvačka Michelle B, po které na pódium od 22 hodin nastoupí kapela Pampalini Funky Jam. V sobotu se pak publiku ve stejných časech představí kapela Wade a „zoopunková“ formace Peshata.

Podrobný harmonogram festivalu je zde: www.wave-festival.com

Zkušenosti čtenářů

žralok

Na Sambách a na kanále před rekonstrukcí kanálu . Teď už to vypadá dost jinak .

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: