Freestyle Fest 2014 – Troja

Freestyle Fest 2014 – Troja

Ve dnech 16 – 17. srpna se bude v Praze – Troji opět konat mocná akce nejen pro příznivce freestylu na divoké vodě, Freestyle Fest 2014. Klasické pohodové otevřené mistrovství ČR ve freestylu začne v sobotu ráno hned po ukončení páteční welcome párty.

Ti, kteří holdují více rychlosti a ostrým loktům, můžou v odpoledním kajakcrossu beztrestně ukázat kdo je na kanále pánem a případně si dojet pro šťavnaté PRIZE MONEY nebo alespoň nějakou tekutou odměnu.

Jak je léty ověřeno, to nejlepší z freestylu lze vidět/ ukázat v podvečerním semifinále. No a my, co už předem víme, že nedělní freestylové finále i výhra v kajakcrossu jsou asi moc vzdálené, můžeme doufat, co nám přinese sobotní TOMBOLA. Poté snad zbyde i trochu času na muziku a klábosení na to, jak se komu pádlovalo.Velké finále v neděli za rozbřesku a následné předávání cen ukončí oficiální program.

Mimo to si můžete po dobu celého víkendu užívat kanál kromě prostoru Tlamy v průběhu závodních jízd jak je vám libo. Ten je totiž pro tyto dny vyhrazen jen pro nás. Celou akci a všechno dění najdete v prostoru HG Camp Sport Troja.

Ubytování je v ceně startovného což činí 250Kč. Pro crossaře je tu symbolický poplatek 50Kč za závod. Pro nezávodící a doprovod je ubytko v kempu na víkend za kilo.

Registraci, aktuality a všechny podrobnosti najdete na webu CNAWR nebo také na facebooku.

Těšíme se na vás.

CNAWR

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: