UKONČENO! – Funkční triko [sn]super.natural za neuvěřitelnou cenu a předplatné Pádlera k tomu. Jen v listopadu!

UKONČENO! – Funkční triko [sn]super.natural za neuvěřitelnou cenu a předplatné Pádlera k tomu. Jen v listopadu!

Obdaruj o letošních Vánocích svou vodáckou rodinu nebo vodácké kamarády praktickým a zároveň originálním vánočním dárkem nebo si prostě prodluž předplatné Pádlera a přidej k němu triko za super peníz. Každoroční akci Pádler připravil ve spolupráci s obchodem NORTH SHOP.

Noví i stávající předplatitelé Pádlera mohou s předplacením časopisu během listopadu získat pánské nebo dámské funkční triko. Balíček je také vhodný jako vánoční dárek.

Letos jsme pro vás vybrali:

  • pánské funkční triko s dlouhým rukávem [sn]super.natural M ACTIVE LS v barvě Jet Dark Denim Melange
  • dámské funkční triko s dlouhým rukávem [sn]super.natural W ESSENTIAL I.D. LS v barvě Jet Black Melange.

Obě trika jsou vyrobena z kombinace syntetického vlákna a merino vlny v poměru 50:50. Velikost trika si samozřejmě vyberete.

BALÍČEK S TRIKEM A PŘEDPLATNÝM PÁDLERA STOJÍ 1200 KČ!

Kdo může nabídku využít?

  • balíček mohou využít STÁVAJÍCÍ PŘEDPLATITELÉ Pádlera, kteří už mají předplatné aktivní nebo ho chtějí obnovit. Jednoduše si prodlouží svoje předplatné o 1 rok a získají triko dle vlastního výběru. Objednávku balíčku je však nutné učinit přes e-mail, nikoliv přes náš e-shop!
  • balíček mohou využít i NOVÍ PŘEDPLATITELÉ, kteří si předplatné teprve zřídí v průběhu trvání nabídky. Objednávku předplatného s dárkem je rovněž nutno učinit přes kontaktní e-mail, nikoliv přes náš e-shop.
  • Nárok na triko mají i ti, kdo se rozhodnou PŘEDPLATNÉ NĚKOMU VĚNOVAT jako dárek. Ke každému objednanému předplatnému je však možné získat pouze jedno triko. I zde platí, že objednání je nutné provést přes e-mail.

Pro objednání jakékoliv varianty balíčku nebo když se chceš na něco zeptat, piš na pr********@sv******.cz" target="_blank">pr********@sv******.cz.

Logo [sn]super.natural
Logo NORTH SHOP

Co jsou zač trika [sn]super.natural?

[sn]super.natural to je dokonalé spojení dvou vysoce funkčních materiálů v jeden. Spojením super funkčního syntetického vlákna v jádru příze a merino vlny, která ji obaluje, vznikl unikátní celek s nepřekonatelnými vlastnostmi. Přírodní merino vlna udržuje příjemnou tělesnou teplotu, a to i v případě, pokud je vlhká. Merino vlna také snadno odolává tělesnému zápachu a je příjemná na dotek. Naopak syntetické vlákno dodává přízi vysokou pevnost, jemnost a díky němu oblečení mnohem rychleji schne.

Značce [sn]super.natural navíc není lhostejné životní prostředí a proto je partnerem Blue Sign.

Podrobnější informace o [sn]super.natural a další produkty této značky hledej na www.NORTHSHOP.cz.
Tabulka ukazuje výhody spojení syntetického vlákna a merino vlny
Syntetické vlákno je v produktech [sn]super.natural obaleno merino vlnou

Nabídka platí do 3. 12. 2021 včetně nebo do vyprodání zásob jednotlivých triček, či jejich velikostí. Doručení objednávek garantujeme do Vánoc. Balíčky triko + časopis zasíláme v jedné várce po ukončení akce.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: