UKONČENO! – Funkční triko [sn]super.natural za neuvěřitelnou cenu a předplatné Pádlera k tomu. Jen v listopadu!

UKONČENO! – Funkční triko [sn]super.natural za neuvěřitelnou cenu a předplatné Pádlera k tomu. Jen v listopadu!

Obdaruj o letošních Vánocích svou vodáckou rodinu nebo vodácké kamarády praktickým a zároveň originálním vánočním dárkem nebo si prostě prodluž předplatné Pádlera a přidej k němu triko za super peníz. Každoroční akci Pádler připravil ve spolupráci s obchodem NORTH SHOP.

Noví i stávající předplatitelé Pádlera mohou s předplacením časopisu během listopadu získat pánské nebo dámské funkční triko. Balíček je také vhodný jako vánoční dárek.

Letos jsme pro vás vybrali:

  • pánské funkční triko s dlouhým rukávem [sn]super.natural M ACTIVE LS v barvě Jet Dark Denim Melange
  • dámské funkční triko s dlouhým rukávem [sn]super.natural W ESSENTIAL I.D. LS v barvě Jet Black Melange.

Obě trika jsou vyrobena z kombinace syntetického vlákna a merino vlny v poměru 50:50. Velikost trika si samozřejmě vyberete.

BALÍČEK S TRIKEM A PŘEDPLATNÝM PÁDLERA STOJÍ 1200 KČ!

Kdo může nabídku využít?

  • balíček mohou využít STÁVAJÍCÍ PŘEDPLATITELÉ Pádlera, kteří už mají předplatné aktivní nebo ho chtějí obnovit. Jednoduše si prodlouží svoje předplatné o 1 rok a získají triko dle vlastního výběru. Objednávku balíčku je však nutné učinit přes e-mail, nikoliv přes náš e-shop!
  • balíček mohou využít i NOVÍ PŘEDPLATITELÉ, kteří si předplatné teprve zřídí v průběhu trvání nabídky. Objednávku předplatného s dárkem je rovněž nutno učinit přes kontaktní e-mail, nikoliv přes náš e-shop.
  • Nárok na triko mají i ti, kdo se rozhodnou PŘEDPLATNÉ NĚKOMU VĚNOVAT jako dárek. Ke každému objednanému předplatnému je však možné získat pouze jedno triko. I zde platí, že objednání je nutné provést přes e-mail.

Pro objednání jakékoliv varianty balíčku nebo když se chceš na něco zeptat, piš na [email protected].

Logo [sn]super.natural
Logo NORTH SHOP

Co jsou zač trika [sn]super.natural?

[sn]super.natural to je dokonalé spojení dvou vysoce funkčních materiálů v jeden. Spojením super funkčního syntetického vlákna v jádru příze a merino vlny, která ji obaluje, vznikl unikátní celek s nepřekonatelnými vlastnostmi. Přírodní merino vlna udržuje příjemnou tělesnou teplotu, a to i v případě, pokud je vlhká. Merino vlna také snadno odolává tělesnému zápachu a je příjemná na dotek. Naopak syntetické vlákno dodává přízi vysokou pevnost, jemnost a díky němu oblečení mnohem rychleji schne.

Značce [sn]super.natural navíc není lhostejné životní prostředí a proto je partnerem Blue Sign.

Podrobnější informace o [sn]super.natural a další produkty této značky hledej na www.NORTHSHOP.cz.
Tabulka ukazuje výhody spojení syntetického vlákna a merino vlny
Syntetické vlákno je v produktech [sn]super.natural obaleno merino vlnou

Nabídka platí do 3. 12. 2021 včetně nebo do vyprodání zásob jednotlivých triček, či jejich velikostí. Doručení objednávek garantujeme do Vánoc. Balíčky triko + časopis zasíláme v jedné várce po ukončení akce.

Zkušenosti čtenářů

Scott K. I. Jenkins

Your content always manages to captivate and educate me. Keep up the fantastic work!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: