Oblíbené Hiko Whitewater kempy jsou opět tady! Registruj se již nyní

Oblíbené Hiko Whitewater kempy jsou opět tady! Registruj se již nyní

Po chaotickém a nejistém roce 2020, ve kterém se nám přes léto nakonec podařilo uspořádat šest plnohodnotných kempů, jsme se přesunuli do roku nového a stále nejistého.

Naše životy řídí různé tabulky, analýzy a odhady. V podstatě je teď nemožné něco kvalitně naplánovat a s termínem počítat. Přesto jsme se i přes nepříznivou aktuální situaci rozhodli najít pro vás termíny tradičních Hiko Whitewater kempů.

Jsme totiž optimisté a stejně tak naši partneři, kteří nás dlouhodobě podporují a díky kterým můžeme pořádat kempy na tak vysoké úrovni. Velký dík patří společnostem HIKO, Pádler a HG sport.

Teď už k samotným termínům. Kostru letošního ročníku budou tvořit osvědčené kempy v pražské Troji v termínech 26.–27. 6., 24.–25. 7., 7.–8. 8., 21.–22. 8. a 5.–5. 9. V nabídce budou také oblíbené kempy v na trati v Roudnici nad Labem ve dvou termínech a to 29.–30. 5. a 18.–19. 9. Budeme tak v Roudnici doufám letošní sezónu jak otevírat, tak také ukončovat. Po loňských četných dotazech na výjezd do zahraničí a díky alespoň krátkému návratu Ondry Křivánka plánujeme cestu do Rakouska v předpokládaném termínu 8.–10. 9. Více informací se dozvíte až v průběhu sezóny.

Rovnou musíme upozornit, že najít termíny nebylo vůbec snadné a bohužel se může velice lehce stát, že nám buď epidemiologická situace, nebo přesuny různých závodů neumožní kemp v nějakém termínu uspořádat. Budeme se snažit vše co nejdříve komunikovat, a proto prosím sledujte naší Facebookovou stránku, kde opravdu najdete nejvíc aktuální informace a můžete nás i přímo kontaktovat.

Program kempů se vždy upravuje na míru jednotlivým termínům a možnostem, ale jak je již zvykem, ani letos nebude chybět především pořádná porce pádlování pod vedením zkušených instruktorů, video analýzy tréninků, základy záchrany na divoké vodě a dále lekce vodácké jógy, společné večerní grilování či beach volejbal.

Je tedy znovu opravdu na co se těšit a vy se již nyní můžete na jednotlivé termíny hlásit. Budeme se na Vás znovu moc těšit.

Přihláška na kempy v Troji

Přihláška na kempy v Roudnici

Za Hiko Whitewater kempy, Vít Přindiš

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: