HIKO Whitewater kempy se letos obzvláště vydařily

HIKO Whitewater kempy se letos obzvláště vydařily

Letní měsíce červenec, srpen a září již tradičně patřily HIKO Whitewater kempům. Ve třech termínech se vystřídal rekordní počet nadšených vodáků, kteří chtěli posunout hranice svých dovedností.

Kempy vždy probíhají ve velice poklidné a rodinné atmosféře v areálu firmy HG sport v pražské Troji, a jinak tomu nebylo ani letos. Intenzivní pádlování na vodě, vždy dvě dvouhodinové lekce denně, doplňují aktivity jako je beach volleyball, boaterX závody, výuka základů záchrany na divoké vodě, rozbor videa z tréninků, bohatá tombola a večerní grilování. Každý si může zvolit svůj druh ubytování, a to buď ve stanech či chatkách přímo v areálu nebo v blízké ubytovně loděnice FTVS. Existuje však i varianta bez ubytování pro ty, kteří to mají do Troje blízko.

Prohlédněte si všechny fotografie k článku…

Někteří z účastníků se pravidelně vrací a bylo velice zajímavé pozorovat jejich zlepšování během samotného víkendu, tak v průběhu celého roku. Nezáleží, zda přijede již pokročilý jezdec nebo úplný začátečník. Na své si přijde každý a v malých skupinkách, pod vedením těch nejlepších, se každý dokáže posunout kupředu. Letos na kempech vyučovala například mistryně světa ve vodním slalomu Kateřina Kudějová či několikanásobný mistr Evropy ve freestyle Lukáš Červinka. Na příští rok se znovu pokusíme naplánovat alespoň tři výukové kempy, jejichž termíny odhalíme na jaře 2018.

Moc si vážíme přízně všech zájemců a také značné podpory našich partnerů, bez kterých by organizace kempů byla velice obtížná. Velký dík patří firmám HIKO sport, HG Sport, Boulder v síti a časopisu Pádler.

Těšíme se příští rok na viděnou!

Pro více informací sledujte:

Tak ať vám nic neuteče!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: