HIKO Youngsters camp 2014

HIKO Youngsters camp 2014

Léto je tu a s ním i první ze dvou HIKO Youngsters kempů. Letošní 3. ročník se bude opět konat v Praze a akci jsme se snažili pro Vás ještě vylepšit!

V termínu 26.-27.7. 2014 pořádá www.pirate-production.cz za podpory www.hiko.cz a www.cnawr.cz kemp pro začínající, ale i již mírně pokročilé kajakáře.

Nezáleží na tom, zda umíte eskymáka, nájezd do vracáku, nebo dokonce loop! Zúčastnit se může každý a to jak úplný začátečník tak i pokročilý kajakář. Během víkendu budete trénovat pod vedením instruktorů ve skupinách, rozděleni dle výkonnosti, po večerech si povíme při přednáškách pár věcí o pádlování a každý den pro vás budou také připraveny závody o hodnotné ceny, které zvládne opravdu každý. V sobotu i neděli bude vyhlášen a oceněn „Best rider of the day“.

Zázemí kempu poskytne HG sport přímo vedle slalomové dráhy. Občerstvení a grilování zajistí Boulder V Síti. Během závodů a tréninků nám bude energii dodávat Red Bull. Po celou dobu kempů budou účastnící mít možnost testovat vodácké oblečení HIKO, kajaky od firmy ZET a pádla značky Robson.

Přihlášky zasílejte na [email]ke**@pi***************.cz[/email] (Jméno, rodné číslo, termín kempu, variantu)
– počet míst je omezen na max. 50/kemp, takže s přihláškami neotálejte.
– cena: 1000 kč ( zahrnuje: kempovné, pronájem kanálu, sobotní grilování, 2 závody, testování produktů,instruktory), 950 kč (cena bez sobotního grilování)
– v případě uhrazení zálohy 200kč do 20.7. 2014 sleva 50kč! Prvních 10 účastníků, kteří zašlou zálohu, získá originální tričko zdarma!
– zálohy zasílejte na č. účtu: 43-5375100297/0100
– v. symbol: rodné číslo
– zpráva pro příjemce: jméno a příjmení

Neváhejte a přijeďte se něco naučit, najít nové přátele a hlavně si užít víkend na vodě. Přijet můžete jak sami, tak klidně i s partou lidí, či celým oddílem.

Více informací s detailním programem naleznete na WWW.PIRATE-PRODUCTION.CZ a nebo WWW.CNAWR.CZ popřípadě dotazy pište na [email]On***@pi***************.cz[/email]

Zkušenosti čtenářů

Ricardo Antonio

Jste v jakékoli finanční potíže? Přejete si začít podnikat? Tento úvěr společnost byla zřízena na World Wide lidské pravém organizace s jediným cílem pomoci chudým a lidem s finančními potížemi Života. Pokud jste jedním z nás, jako nyní, kontaktujte prostřednictvím e-mailu: Moje ri***************@ou*****.com. Už jste ba zanedbávané bankou potřebujete úvěr vymazat své dluhy a žít šťastný život, jako jste kdysi. Nabízíme všechny druhy úvěrů na přijatelnou úrokovou sazbou ve výši 3%, rychle si pospěš teď a kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: Můj ri***************@ou*****.com

Žádost o úvěr / INFORMACE (jak používat)

Jméno: —————-
Země ————-
Půjčka Částka potřebná: ———–
Doba trvání úvěru: ————-
Účel úvěru: ———–
Číslo mobilního telefonu: —————
Povolání: ———–
————- Měsíční příjem je
Datum narození (rrrr-mm-dd):
Pohlaví: ———
Stav: ————–
Aplikovány před jste? —————–

Můj in**@pu************.co
Díky a Bůh vám žehnej
Ricardo Antonio

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: