HYDRO 2/09 – bezpečně na vodu

HYDRO 2/09 – bezpečně na vodu

Pozor pozor. Vážené dámy, vážení pánové, přistupte blíže. Přistupte a kochejte se nejnovějším výtvorem z naší dílny. Právě se z tiskáren vylouplo další číslo vašeho nejoblíbenějšího vodáckého časopisu. Tentokráte je podstatně silnější než je zvykem, protože obsahuje ještě přílohu zvanou HYDROvybavení. A troufám si tvrdit, že se ani tentokráte nebudete nudit. Pravda, téma bezpečnosti na vodě nepatří u všech k těm oblíbeným, ale je dobré být připraven na vše. No však uvidíte.

Hned jak si nové číslo otevřete, poví vám Fantomas jak objevil novou vodáckou disciplínu. No možná, že se pro ní nenadchne každý, ale za zvážení rozhodně stojí (alespoň občas). Pak už se pomalu vrháme do tématu bezpečnosti. Kolektiv zkušeňáků nám nejprve poradí, jak se má správně pádlovat v partě, což by mělo být úplným základem pro všechny, kdo se kdy vyskytli na vodě. K tomu ještě přidáme krátkou pár rad k bezpečnosti na plážích – a to nejen při surfování. Možná se to v naší zemi, ležící daleko od moře, může zdát trochu zbytečné poučování, ale dost z vás se poslední dobou vydává zkoušet jaké to je, surfovat se svým kajakem na oceánu. Zkušenosti sbíral a sepsal Břeh během své cesty po ostrovech protinožců.

A to je ode mě všechno. Doufám, že se vám nový HYDRO bude tůze líbit. Pokud ho neočekáváte ve svojí poštovní schránce určitě si ho někde kupte. Já si myslim, že by nemělo chybět na nočním stolečku žádnýho vodáka.

Zkušenosti čtenářů

žralok

drobet hanil , že je moc článků jen z balkánu . Fantomase to mrzelo , tak na oplátku nové číslo moc chválím rozmanitost a zajímavost článků v tomto čísle je vinikající .

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: