HYDRO 3/12 – Polské řeky

HYDRO 3/12 – Polské řeky

Léto nám právě začalo a každý čtenář HYDRA se určitě chystá na letní vodácké výlety. Někteří vyráží za pořádně divokou vodou. Někteří za krásami vzdálených mořích a někteří se jen tak toulat po poklidných hladinách řek či jezer. Právě pro ty poslední bude asi nejzajímavější téma letního HYDRA, kterým jsou polské řeky.

Než ale probádáme Polsko, pojďme si prohlédnout HYDROgalerii, kterou tentokrát připravili Matěj Holub s Luckou Šedivou a přiblíží nám jejich jarní trip do Piemontu. Známé oblasti na pomezí Itálie a Švýcarska. Dále si nalistujte HYDRObulvár, ve kterém se dozvíme spoustu drbů jako obvykle. Krom těch veselých nás čeká i pár smutnějších zpráv, jako třeba ta o masivní výstavbě přehrad v Turecku.

A teď už hurá do toho slibovaného Polska. V prvním článku nám Vojta Jančar vysvětlí proč do toho Polska jezdit a určitě kdekoho přesvědčí, že je to ta pravá volba. Mě teda přesvědčil, i když už místy pochybuje a píše cosi o vytrácející se romantice. S tím se ale v dnešní době asi budeme muset smířit už skoro všude.

Nu a je to za námi vážení.

[b]Za redakci HYDRA se vám omlouvám za nedorozumění, ke kterému došlo u posledního čísla. Díky chybě tiskárny a poté i České pošty trvalo nehorázně dlouho, než se k vám HYDRO dostalo.[/b]

Doufám, že tentokráte bude vše v pořádku a vy si užijete parádní vodácké léto, třeba i s HYDREM 3/12 a třeba právě na polských řekách.

Ahoj

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: