HYDRO 4/11 – Divoký východ

HYDRO 4/11 – Divoký východ

Je to téměř k nevíře ale sezona 2011 se rychle přehoupla, dokonce už proběhla velká většina klasických podzimních akcí a nám vodákům nezbývá, než se pěkně zazimovat a doufat, že jarní obleva přinese brzy vodu do koryt a počasí nám dovolí pokračovat v naší nejoblíbenější kratochvíli. A se závěrem sezony každoročně souvisí i poslední vydání HYDRA. Tentokrát je jeho tématem „Divoký východ“, tak si pojďte rychle přečíst, co to vlastně znamená.

Hned na úvod si pro nás fotograf Jan Juračka připravil galerii, ve které najdete fotky z jeho cesty k jezeru Bajkal spojené s vědeckou expedicí, o které se dočtete i v samostatném článku. Jan Juračka vyfotil měnící se pobřeží nejstaršího a nejhlubšího jezera naší planety a jeho obrázky jsou opravdu působivé. Po galerii následuje tradiční bulvár a kapky, kde se dozvíte zaručeně pravé a navíc nejčerstvější drby z vodáckého světa, zjistíte kdo vyhrál s Hiko klubem a spoustu dalších užitečných informací. No a pak už se můžeme vrhnout na ten divoký východ.

A na úplný závěr si neváhejte objednat HYDROpředplatné na příští rok. Tradičně jsme si pro vás připravili vánoční HYDROakci, takže k předplatnému si můžete objednat i parádní vánoční dárek.

Doufám, že se vám bude HYDRO 4/11 líbit, že vám příjemně zkrátí dlouhé zimní večery a pomůže snížit abstinenční příznaky z nedostatku pádla v ruce a vody pod plavidlem. Šup šup zkontrolovat schránku nebo svého oblíbeného HYDROprodejce, jestli už tam čtyřka náhodou nečeká na přečtení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: