HYDRO SPECIÁL 2009

HYDRO SPECIÁL 2009

Již několikátým rokem vychází jako součást třetího čísla HYDROmagazínu také bonusová příloha HYDRO Speciál, která je určena všem začínajícím vodákům, aby jim pomohla s nejzákladnějšími začátky. Nejinak je tomu i letos. Již tradiční Speciál spatřil opět světlo světa a opět je nacpaný k prasknutí nejrůznějšími radami do vodáckých začátků, ale i zkušenější v něm jistě najdou něco poučného nového nebo alespoň zajímavého.

Hned v úvodním článku nám Petr Sedlák představí vodáctví, jako úžasný způsob jakým trávit dovolenou a k tomu přidá pár úplně nejzákladnějších rad, které by skutečně neměly uniknout nikomu, kdo se poprvé chystá na vodu. Myslím si, že bez těchto rad by kdokoliv na vodě jen velmi těžko existoval. Až si tohle přečtete budete určitě zvědaví co vás čeká dál, protože Petr pořád naznačuje, ale přitom nic extra nevyzradí.

No a jsme na konci. Nezbývá mi než doufat, že HYDRO Speciál přinese začínajícím vodákům spousty užitečných rad, zkušenějším trochu rozšíří obzory a neohroženým snad rozsvítí v hlavách, aby už nezkoušeli ty jejich vylomeniny, které nezřídka končí tragicky.

A abych nezapomněl tady je ten slibovaný HYDROspeciál v PDF.

Zkušenosti čtenářů

ŽRALOK

MOC CHVÁLÍM OBSAH I SROZUMITELNOST TEXTU , TEĎ JEN JAK HO DOSTAT DO RUKOU TURISTŮM ZAČÁTEČNÍKŮM

Snížák

No neni to asi uplně možný, ale jak jsem uvedl v textu, bude k dispozici v hlavních kempech na populárních řekách a ve vodáckých půjčovnách, tak snad aspoň díky tomu pokryje valnou část začátečníků…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: