HYDROparáda – vaše nominace, díl 2.

HYDROparáda – vaše nominace, díl 2.

Nechte se inspirovat několika odpověďmi, které k nám do redakce dorazily jako první, když jsme na počátku tohoto roku vyhlásili naši anketu o titul nejkrásnější řeky v ČR. Máte stejné favoritky jako Franta „Bobr“ Zvěřina, Honza Hrubeš a Petr „Žralok“ Marek? Čtěte a napište!

[b]Nejkrásnější řeky podle Bobra[/b]

Zkušenosti čtenářů

žralok

Ještě bych rád dodal zmínku o potocích , které má člověk za humny a má k nim osobní vztah .Řeky z mého výběru jsou perly na které se sjíždějí vodáci z daleka , ale asi každý má ve svém okolí potok či říčku , na kterou se těší celou zimu s partou kamarádů až zase ten kvak pojede . Ta moje nej se jmenuje Žirovnice a je to zdrojnice Nežárky nad Jindřichovým Hradcem . Aby stál za to i peřejnatý a kamenitý úsek až ww2 u Kamenného Malíkova , tak se musí říčka v meandrech téměř vylévat z břehů a to pak dostává i vrbičkárna akční nádech .

žralok
Honza Hrubeš

Chybička se mi vloudila u Slavíče, kde jsem ke správné souřadnici omylem napsal ústí do VD Šance místo VD Morávka. Snad jsem tím nikoho nezblbnul.

Keny

Čéča Žraloku,
já myslel že Otawu už tak moc rád nemáš…?! :-)) :-))
Nebo už jsi na krysení z okénka svého bývalého vozu jiz zabudol? :-)) :-))

žralok

Otava za to nemůže a už jsem ji od tý doby jel dvakrát ,jednou přijel dokonce vlastním autem a ve stejném tričku v jakém jsem boural . Při té příležitosti jsem se zastavil na místě , kde jsem voral mez . Cvíli ho nemohl najít , ale pak jsem zatáhl za drátek koukající ze země a ejhle moje mlhovka .

Ivan Bartl

Žraloku, za humny máš Řečický potok. Už jsi ho odemkl? Nebo čeká na mne až přijedu.

žralok

se přiznám , že ač jsem se zařekl že už nikdy více , tak jsem tam tudle zase čučel kolik je vody

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: