HYDROspeciál 2013

HYDROspeciál 2013

Milé vodačky, milí vodáci. Již několikátou sezonu vám vždy jako součást [url=http://www.hydromagazin.cz/clanek/890-hydro-213-seakajaking/ newwindow]druhého vydání HYDRA[/url] přinášíme velikou přílohu zdarma nazvanou HYDROspeciál a nejinak je tomu i letos. HYDROspeciál je určen zejména začínajícím vodákům, aby jim pomohl ve vodáckých začátcích a také letním dovolenkovým vodákům, aby jim usnadnil výběr jejich letošní řeky. Pojďme se teď společně podívat co je nachystáno v letošním HYDROSpeciálu.

Další článek, který si pro vás kolektivně nachystala celá HYDROredakce je nazván Praktické rady pro všechny vodáky a dozvíte se v něm jak se jako správný vodák vyjadřovat, něco o obtížnosti řek od těch nejlehčích až po ty extrémní a téměř nesjízdné, dále 10 tipů na co nezapomenout, aby se vaše vodácká dovolená nezměnila spíše v boj o přežití, dočtete se co je to házečka a k čemu slouží a také zde naleznete informace, kde zjistit vodní stavy než vyrazíte, abyste řeku místo plavby nemuseli jít pěšky. Snad se vám informace budou hodit a zužitkujete je.

HYDROpředplatné
Zaujalo vás toto vydání HYDROmagazínu? Chcete mít každé číslo k přečtení v pohodlí domova? Pak není nic jednoduššího než si HYDROmagazín předplatit.

HYDROpředplatné stojí pouhých 330 Kč za rok a za tuto cenu získáte: 4 vydání magazínu HYDRO, 1 vydání přílohy HYDROspeciál, možnost zúčastnit se bohaté [redir=/clanek/838-hydronadilka-2013/ newwindow]HYDROnadílky[/redir] a mnoho dalšího…

Podrobné informace o přeplatném naleznete [redir=/predplatne/ newwindow]ZDE[/redir].

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: