Je moudré sázet na téměř nemožné výhry? Tři důvody, které by vám měly bránit v sázení na nevyrovnané zápasy

Je moudré sázet na téměř nemožné výhry? Tři důvody, které by vám měly bránit v sázení na nevyrovnané zápasy

Sázky na téměř nemožné výhry jsou ve světě sportu velmi běžné.

Některé sporty mají ve skutečnosti obecně vysokou statistickou bilanci nevyrovnaných her, kde existuje jasná dominance jednoho týmu nad druhým a kde se má za to, že naprostá převaha jedné strany vede tuto stranu k téměř jistému vítězství. Tyto sázky někdy nové české casino promuje i více, než běžné sázky, protože přitahují spoustu pozornosti a mají velmi vysoké kurzy.

Fráze „téměř jisté vítězství“ zde byla pečlivě vybrána, aby popsala typicky nemožnou výhru, respektive prohru v daném zápase. Je to proto, že na jedné straně máme všechny znaky, které nám ukazují, že mezi soupeřícími týmy je velmi silný nepoměr a celý zápas je nevyrovnaný, což znamená, že silnější strana má mnohem větší šance na vítězství. Na druhou stranu u soutěží jakéhokoli druhu, včetně sportovních utkání která nabízejí česká online kasina, není nikdy nic absolutně jisté. 

Každá globální sázková platforma, včetně starých a nových sázkových kanceláří v České republice doufá, že přiláká více sázek s vysokou pravděpodobností. Ale zároveň nikdy nelze s jistotou říci, že tato událost nakonec vyjde. Zájem sázkařů poté generuje vyšší příjmy ze sázení a založení casina a v konečném důsledku si zajistí více sázek a z toho plynoucí vyšší zisky.

Teoreticky by všichni sázkaři mohli procházet sázkové příležitosti, aby našli možné převratné zápasy a hry, a využít své dovednosti a zkušenosti k překonání šancí na stránkách sportovních sázek a nakonec si tak pomoci k vysokým ziskům. Toto je jedna z prvních věcí, které se o sázení dozvíte, když začnete objevovat sázkové portály jako například Stavkovekancelarie.tv nebo sledovat názory odborníků na hazard a sázení.

Ale stejně jako ve sportu obecně není nic jisté na 100 procent a nikdo nemůže zaručit, že silnější tým snadno porazí svého podceňovaného soupeře nebo dokonce že slabší tým bude do konce zápasu poražen. Nikdo ve skutečnosti nemůže zaručit, že sázení na cokoliv může přinést zisky nebo dokonce zajistit garantované výhry. A je jedno, jestli využíváte nová kasina nebo roky prověřené zavedené značky.

Podívejme se, proč sázení na téměř jasné prohry nemusí být vhodnou volbou, zejména pro nezkušené nebo začínající sázkaře, kterým se ještě nepodařilo vyvinout výjimečně dobré sázkařské dovednosti, které by jim umožnily dělat sofistikovanější rozhodnutí.

1. Tyto extrémní sázkové kurzy mohou vést k samolibosti favorizovaného týmu. Možná se teď ptáte: Co je špatného na samolibosti, když jeden tým většinou překonává ten druhý?

Přílišné sebevědomí znamená, že se bude tým snažit dosáhnout výhry méně usilovně, protože má tolik důvěry a uspokojení ze své startovní pozice ve hře. Je to trochu ošidné, protože tým je přehnaně sebevědomý a přestává dávat maximum pro vítězství, a to jen proto, že si je jistý, že snadno zvítězí. Tehdy může dojít k velkým zvratům a slabší týmy mohou nakonec všechny překvapit a navzdory všem očekáváním zvítězit.

Pokud tedy nedokážete předvídat tyto specifické odchylky (což je pro průměrného sázkaře zcela nemožné), sázky na hry s extrémními kurzy vám nemohou zaručit zisk, a i když jsou zisky realizovány, jsou velmi nízké. Skvělým příkladem jsou fotbalové zápasy.

2. Hry s extrémními sázkovými kurzy jsou méně zábavné a rozhodně jsou pro diváky méně poutavé. Čím méně zajímavá je sportovní hra, tím méně je každý, kdo ji sleduje, ochoten ponořit se hlouběji do analýzy její dynamiky, trávit čas prozkoumáváním potenciálních sázkových příležitostí, které se mohou ukázat jako lukrativní, nebo se dokonce obtěžovat dělat informovanější předpověď, která nemusí být nezbytně nutná.

A čím méně je někdo ochotný toto všechno dělat, tím menší má šanci na výhru, protože učiní špatně informované rozhodnutí.

3. Hry s extrémními kurzy jsou perfektní příležitostí pro trenéry a manažery slabých týmů, aby si vyzkoušeli hráče, kteří dlouho sedí na lavičce. A vy byste se správně zeptali sami sebe: Co je špatného na zapojení méně exponovaných hráčů?

Slabší týmy nemají co ztratit. Očekává se od nich, že prohrají, a tak si trenéři v nevyrovnaných hrách najdou čas vyzkoušet různé kombinace a složení týmů. Tím nakonec změní dynamiku týmu a vytvoří zcela novou dynamiku pro celou hru.

Někteří hráči, kteří dostanou šanci hrát, mohou prokázat výjimečné dovednosti, které se mohou ukázat jako neocenitelné pro celkový výkon jejich týmu a konkurenční pozici proti soupeři.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: