Pozvánka na 16. ročník amatérského závodu o POHÁR POVODÍ OHŘE

Pozvánka na 16. ročník amatérského závodu o POHÁR POVODÍ OHŘE

Již po 16. se uskuteční v sobotu 30. 7. tradiční závod O pohár Povodí Ohře“, který je součástí oslav Dne řeky Ohře.

Startuje se v sobotu ve 14 hodin u mostu mezi obcemi Doubí a Chocovice, cíl osmnáctikilometrové trasy u dřevěné lávky v Kynšperku nad Ohří. Tady na kde na vodáky, ale i návštěvníky akce bude čekat kulturní program a vyhlášení cen.

„Řeka si zaslouží úctu, proto jsme udělali Den Ohře. Chtěli jsme, aby se to rozšířilo po celé řece. My máme Den Ohře oslavou závodem. Já si přeji, aby i ostatní města při řece si něco vymyslela a k úctě řeky něco pořádala,“ přeje si pořadatel akce v Kynšperku Miroslav Volf.

Účastnit se mohou dvoučlenné posádky na kánoích, dále je samostatná kategorie pro kajakáře a pak ostatní plavidla (např. rafty).

Prezentace: 12:30 – 13:30 u mostu na Chocovice v Tršnici: Občerstvení nápoje v kempu u mostu.

Start: 14:00 hod. místo upřesní pořadatelé u prezentace. Bez výběru startovného

Cíl: v cíli: zápis dojezdu do 18:00 hod.

Lodě: Vlastní nebo zapůjčené a objednané předem od půjčoven.

Na návštěvníky čeká veselé odpoledne plné her a soutěží u vody, v 18.00 hod zapálení slavnostní vatry, country koncert, 22.00 hod ohňostroj. Přijďte se pobavit, zasoutěžit si a strávit hezký den v příjemném prostředí.

Vodácká tábořiště DRONTE - Kynšperk nad Ohří, Sokolov, Loket

Rádi byste se zúčastnili splutí Ohře, ale nemáte potřebné vybavení? Nechte to na nás. Při vypouštění přehrad, společných splutích, odemykáních a zamykáních řek organizujeme půjčování lodí i veškerého vodáckého vybavení. Půjčujeme otevřené i zavřené kánoe, kajaky, nafukovací lodě i rafty včetně pádel a vest. Vše dovezeme na start a opět vyzvedneme v cíli. Vše objednáte na našich webových stránkách, emailu pujcovna@dronte.cz nebo na telefonu 728 102 594 .

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: