HIKO Whitewater kemp Roudnice nad Labem

 Kemp je určen pro začínající i pokročilejší kajakáře a kajakářky. Není důležité jestli zvládáte eskymácký obrat nebo jste už schopni splout řeku. Během tréninků 2x denně jste rozděleni do malých skupin dle Vaši výkonnosti, které budou mít na starost zkušení instruktoři.            O víkendu tedy proběhnou 4 tréninky oddělené nutnými pauzami […]

Datum
13. 8. 2022
Datum (do)
14. 8. 2022
Čas začátku
08:30:00
Typ
Divoká voda
Místo konání Slalomový kanál Roudnice nad Labem
Kraj Ústecký
Organizátor Hiko Whitewater kempy

 Kemp je určen pro začínající i pokročilejší kajakáře a kajakářky. Není důležité jestli zvládáte eskymácký obrat nebo jste už schopni splout řeku. Během tréninků 2x denně jste rozděleni do malých skupin dle Vaši výkonnosti, které budou mít na starost zkušení instruktoři.

           O víkendu tedy proběhnou 4 tréninky oddělené nutnými pauzami pro odpočinek na slalomovém kanále v Roudnici nad Labem. Ovšem to není vše! Těšit se můžete na aukci top produktu firmy HIKO a na menší tombolu o věcné ceny. V sobotu odpoledne si povíme něco o pádlování a podíváme se na naše záběry z vody – kde děláme chyby nebo co je naopak správně provedené. Proběhne školení první pomoci pod vedením lékařů. Následuje přednáška od jedné z notoricky známých osobností pohybujících se ve vodáckém prostředí. Společné grilování v sobotu večer je již pouhá třešínka na závěr prvního dne. V neděli se opět vrátíme na vodu a také si vyzkoušíme jak se provádí záchrana na tekoucí vodě. Odpoledne po posledním tréninku nás již čeká jen loučení a odjezd domů.

Obtížnost: ZW – WW IV (ideální terén pro výuku všech úrovní)

Určeno pro: od prvního kotaktu s pádlem až po pokročilé jezdce

Ubytování: dle varianty (ve vlastních stanech, srubech či pokojích)

Strava: vlastní (v docházkové vzdálenosti je několik restaurací)

Cena: 3 500kč (základní bez ubytování)

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: