HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Zamykání Ohře

Ti, kteří se chtějí s námi vydat na zamykací plavbu se sejdou 2.10. ve 12:00 v Kynšperku nad Ohří a poplujeme společně do Sokolova, kde bude připraven obvyklý program. Večer ve 20:30 víla za svitu loučí zamkne řeku. Vstup na akci je zdarma. V Sokolově je připraven hudební program, seznam účinkujících bude upřesněn. Nezapomeňte si […]

Datum
23. 9. 2021
Typ
Turistika
Místo konání Sokolov
Kraj Karlovarský
Organizátor Dronte

Ti, kteří se chtějí s námi vydat na zamykací plavbu se sejdou 2.10. ve 12:00 v Kynšperku nad Ohří a poplujeme společně do Sokolova, kde bude připraven obvyklý program.

Večer ve 20:30 víla za svitu loučí zamkne řeku. Vstup na akci je zdarma.

V Sokolově je připraven hudební program, seznam účinkujících bude upřesněn. Nezapomeňte si vzít masky a kostýmy, ať je co večer hodnotit. Těšíme se na vás!

Rádi byste se zúčastnili splutí Ohře, ale nemáte potřebné vybavení? Nechte to na nás. Při vypouštění přehrad, společných splutích, odemykáních a zamykáních řek organizujeme půjčování lodí i veškerého vodáckého vybavení. Půjčujeme otevřené i zavřené kánoe, kajaky, nafukovací lodě i rafty včetně pádel a vest. Vše dovezeme na start a opět vyzvedneme v cíli. Vše objednáte na našich webových stránkách, emailu pujcovna@dronte.cz nebo na telefonu 602 825 869.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: