Kalendář Dukla 2009

Kalendář Dukla 2009

Tak schválně. Kterej kalendář zdobí vaší zeď nad postelí, v chodbě a na záchodě. Letos jich zase vyšlo jako hub v okolí Jaslovskejch Bohunic. My jsme vám pár tipů před Vánocema dali, ale na jeden kalendář jsme trochu zapomněli. Na Dukelský hrdiny. Nafotil je pan Saudek a musím říct že někteří se „pěkně povedli“.

Třeba oštěpařka Barbora Špotáková se svým oštěpem. Jen si vyjít na lov ze zatuchlé jeskyně a skolit nějaký to pravěký zvíře. Rychlobruslařka Martina Sáblíková nazouvá kolečkový brusle ale tu už nestihnete páč je na lednový fotce a leden už byl. Můžete si jí leda vystřihnout. Ale stihnete Jakuba Jandu. Ten je hustej. Sem nikdy nevěděl že ty lyže pro skoky jsou tak brutálně velký.

Ale pozor. Ondřej Štěpánek a Jaroslav Volf. To jsou teprve korby. Kdepak vodáci. A jaký maj pěkný pádla. O tom si můžu nechat jen zdát. Na to moje pádlování by jich bylo stejnak škoda.

A krasavice. Štěpánce to tady fakt sluší. To tedy klobouk dolů. Jen ten obrázek s tou mega vlnou sem nějak nepochopil. Asi že jezdí Štěpána tu divokou vodu? hmm

Major Tomáš Dvořák a jeho rodinné foto je super, ale nejvíc to sluší a já se samozřejmě zamiloval do Nikoly Sudové. Kvůli ní si kalendář určitě koupím. To myslím vážně.

Fantomas

Zkušenosti čtenářů

Matej

A kde se da, Tomiku, tenhle kalendar splasit a na kolik ta sranda prijde?

Matej

http://duklasport.cz/KalendarDUKLA2009.pdf
tady je kalendar celej, kdyby i ho chtel treba nekdo prohlidnout

Fantomas

Díky za doplnění Matěji. Sem na to nějak zapomněl :-/ . Ale dobrej kalendář ne?

Matej

je fajn, ze jsi ho nasel, jinak by o nem malokdo asi vedel…

J.J.

Az na to ze byl v prosinci na idnesu 😀 Ale jinak je fajn ze ho Fantomas pripomnel, je uzasnej.

Matej

omlouvam se, jsem terorista 🙂
nesleduju i-dnes

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: