Kemp IN LIFE Litovel se zvětšuje a zkvalitňuje služby

Kemp IN LIFE Litovel se zvětšuje a zkvalitňuje služby

Někdo během covidových dvou let zlenivěl doma na gauči, někdo se naopak snažil posunout dopředu a využít nezvyklé situace. Příkladem je třeba (nejen vodácký) kemp v Litovli u řeky Moravy na říčním kilometru 261, který se posunul o značný kus kupředu co se týče plochy i nabízených služeb.

Nemusíte jen plout po řece Moravě, abyste mohli využít služeb kempu v Litovli, který provozuje Půjčovna lodí IN LIFE. Litovelský kemp totiž nabízí zázemí taky pro rodiny s dětmi, cyklo nadšence i pěší turisty nejen pro letní dovolenou, ale i školní nebo sportovní pobyty a svoje zázemí tu najdou rovněž cestovatelé s obytnými vozy nebo karavany.

Služby v kempu se za poslední rok hodně vylepšily a výrazně se rozrostla také jeho plocha, která je rozdělena na dvě části.

Klidová část je oplocená a jsou v ní k dispozici chatky s kapacitou 2, 4 a 6 osob, VIP stany a karavanová stání u nichž je samozřejmostí možnost připojení k elektřině. V této části je také veškeré zázemí jako sprchy s WC a prádelnou (takže už žádné haldy čistého oblečení na celou dobu dovolené), kuchyňka, samozřejmě hospoda a bar a taky třeba sauna, wall box pro dobíjení elektroaut nebo charger point pro nabíjení všeho dalšího v čem vám zrovna došla šťáva. V celém kempu je dostupné Wi-Fi připojení. Klidová část ale hlavně znamená, že si tu opravdu užijete klid – je tu zakázáno rozdělávání ohně, takže vás nebude nikdo celý večer udit, ale můžete použít nebo si vypůjčit gril. A je tu vyžadováno dodržování nočního klidu v době od 22 do 7 hodin.

V klidové zóně je dodržován noční klid.
V klidové zóně je dodržován noční klid.

Mapku areálu kemp IN LIFE Litovel si můžete stáhnout v PDF.

Pokud chcete mít jistotu, že na vás zbyde místo, tak si ho včas rezervujte.

Část pro stany nabízí trochu volnější režim. Můžete zde postavit stan, zaparkovat auto nebo karavan a pokud jste dorazili po vodě, tak si na vyhrazenou plochu uložit loď. Na připravených ocelových ohništích si můžete udělat táborák. Noční klid je tu ponechán na hostech, takže si s partou klidně zahrajete na kytary a zazpíváte, nicméně provozovatel kempu nabádá k respektování kempujících sousedů (což by ale mělo být automatické, že).

Malý vodní svět pro děti.
Malý vodní svět pro děti.
Součástí kempu je útulná hospůdka.
Součástí kempu je útulná hospůdka.

trávení volného času můžete využít širokou nabídku možností. Samozřejmostí je využití služeb půjčovny IN LIFE a zapůjčení kánoí, kajaků, raftů nebo paddleboardů. Řeka je hned u kempu a jsou u ní zbudována dvě přistávací mola. IN LIFE půjčuje také koloběžky, na kterých si v placaté krajině CHKO Litovelské Pomoraví určitě nohy neprošoupete. Saunový koutek jsme už zmiňovali. Dále je v kempu klasické dětské hřiště s nafukovací trampolínou, malý vodní svět a také workoutové hřiště.

Aktuálně se ještě intenzivně pracuje na dokončení kurtů pro beachvolejbal, na kterých se bude určitě hrát ještě letos o prázdninách. Dorazíte si pinknout?

Kemp IN LIFE Litovel
Litovel ev.č. 288, 78401 Litovel (zobrazit na mapě)
www.in-life.cz/kemp-litovel
Tel.: 727 965 970
E-mail: [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: