Krakonošovo Labíčko

Krakonošovo Labíčko

Vodáci, vodačky, pádleři, pádlerky!!! Po loňské odmlce se letos opět můžete těšit na pokračování kayakcrossového závodu na oblíbeném Labi. Kdo byl na prvním ročníku, jistě ví, že je to jedna z akcí, kterou není radno vynechat. [b]22. – 24. dubna[/b] bude na Vrchlabské soutěsce živo. Závod se tu pojede na úseku dlouhém 200 metrů (WW IV-IV+), v kategorii K1M, C1M, K1Ž.

Předpokládaný odtok z VD Labská je 22 m³/s.

[b]Časový harmonogram[/b]

volné tréninky:

[b]pátek 22. 4. 2011[/b] 14:00 – 18:00 hod

[b]sobota 23. 4. 2011[/b] 08:00 – 10:00 hod

Dne 23.4.2011 se opět po roční přestávce, způsobené cizí nevolí a byrokratickými peripetiemi, uskuteční další ročník crossových závodů na Labi – KRAKONOŠOVO LABÍČKO!!! Přijeďte proto podpořit a užít si naši společnou vodáckou věc a dejte tím najevo, že vám není lhostejný další vývoj pouštění vody na i našem Labi.

Startovné bude 200 přes web (cnawr.cz) a 300 na místě a o proti prvnímu ročníku otvíráme kategorii juniorů,tak neváhejte a přihlašujte se!

Díky firmám ZET kayaks a Boatpark bude hlavní cena v tombole pádlo Werner Side Kick Premium. V pátek teče voda od dvou do šesti a na kayakcrossové trati je oficiální trénink.

V místě konání party bude vytyčen freekemp, kde bude možnost postavit stany.

Na závěrečné party jsou všichni vítáni, závodící i nezávodící. Po vyhlášení proběhne koncert kapel: Feher fekete kerek – raggae promíchávané ve výstupu ragga, ska, Balkán, cikánskej čardáš a pank.

DRIÁK – místní vycházející panková hvězda

Po koncertě dále „Dj předseda nebo někdo jinej“ a spousta další zábavy!!

Těší se na vás
Cigi team

Plakát závodu si můžete stáhnout zde, můžete si přečíst si i pravidla závodu s dalšími informacemi.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: