Maraton ČB – Praha

Maraton ČB – Praha

6. – 8. srpna 2010 se koná první ročník třídenního etapového maratonu České Budějovice – Praha. První závod na této trase se konal v roce 1922 a jel se non-stop (vítěz ho jel za 27:12:00 hod). Tento novodobý závod je rozdělený do 3 etap. Trasa je celkem dlouhá 183 km.

U Zvíkova pod hradem je otočka do Otavy a proti proudu dojedete až do cíle v kempu ve Štědronínu. Trasa etapy je celkem 70 km.

Ve druhé etapě nejprve splujete 3 km po Otavě do Vltavy. Náročné bude určitě další přenášení, které je na VD Orlík a VD Kamýk (občerstvení). Cíl je po 80,5 km na Slapech v Autocampu Skalice.

Kdo se necítí na tak obtížný závod a nebo nemá možnost se celého závodu zúčastnit, může v neděli absolvovat i krátký závod Slapy – Praha. Trať je dlouhá 32,5 km, schodná s tratí 3. etapy závodu.

Pro vítěze závodu jsou připravené Prize Money.

Pokud chcete změřit své síly, pošlete přihlášku na adresu [email]bu*************@gm***.com[/email].

Více informací najdete na [redir=http://www.sportzbraslav.org/budejovicepraha newwindow]www.sportzbraslav.org/budejovicepraha[/redir].

Plakát závodu najdete zde.

Zkušenosti čtenářů

jouda

nevim jak je tom modřanský jez letos , ale před 2 roky byla po levé straně jezu šlajsna – kanál takže jaképak přenášení ???

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: