Medailové úspěchy vodních slalomářů z Ria – Prskavec stříbrný, Fišerová bronzová

Medailové úspěchy vodních slalomářů z Ria – Prskavec stříbrný, Fišerová bronzová

Během uplynulého týdne proběhlo mistrovství světa ve vodním slalomu v Riu de Janeiro (25. – 30. 9.). První sady medailí se rozdaly již v úterý a v neděli pak MS vyvrcholilo finálovými jízdami. Silný český tým v čele s kajakáři Jiřím Prskavcem, Vítem Přindišem a obhájcem titulu Ondřejem Tunkou byl připraven na těžký boj o přední pozice. A jak to všechno dopadlo? Ani tentokrát čeští sportovci nezklamali a domů si z Ria odvážejí velké množství cenných kovů.

Prohlédněte si všechny fotografie k článku…

V úterý odstartovaly souboje na MS ve vodním slalomu závody hlídek. České barvy obhajovaly titul na mužském kajaku a bronz v kategorii C1 žen.

„Na závod tady vzpomínám v dobrém, ale jak tady chybějí ty tribuny a všechno to zajištění, co k Olympiádě patří, tak se to nevrací až tolik. Nicméně na to vzpomínám v dobrém a těším se, že tady pojedeme další velký závod,“ řekl vítěz Světového poháru 2018 a horký kandidát na medaili Jiří Prskavec.

Kajakářky ve složení Kateřina Kudějová, Veronika Vojtová a Barbora Valíková byly dalšími želízky v ohni.

„Hlídky jsme moc netrénovaly, protože Verča Vojtová byla nemocná, tak jsme to sjely asi dvakrát,“ prozradila bývalá mistryně světa kajakářka Kateřina Kudějová. „Bylo to tak narychlo, ale myslím, že nám to šlo docela v pohodě. Možná bychom to potřebovaly ještě trochu sjet, jezdíme trochu zbytečně moc u sebe, ale v závodě to bude snad jinačí. Jezdí se mi tady jinak dobře, myslím, že to mám docela najeté, i když bych některé brány asi potřebovala najet ještě víc, ale vesměs to co chci, tak zajedu. Těším se na závody. Ne ani tak na ty hlídky, jako spíš na ten svůj závod,“ řekla Kudějová.

Singlkanoistka Tereza Fišerová byla s jízdami také spokojená, a hlídky jela spolu s kolegyněmi Kateřinou Havlíčkovou a mladičkou juniorskou šampionkou Gabrielou Satkovou. Před rokem v Pau vybojovaly bronzovou medaili. „Akorát jsem dnes zlomila nové pádlo, na které jsem si zvykala. Byla jsem z toho taková trochu nesvá, ale s tím druhým se mi pádlovalo stejně líp,“ řekla Fišerová. „Doufám, že ty hlídky sjedeme všechny ve zdraví a že to dobře dopadne. Pojedeme v novém složení. Gabču Satkovou jsme po Evropě přesunuly na druhé místo, protože i Katka Havlíčková řekla, že se jí takto jezdí líp. A já se to budu snažit pojišťovat zepředu,“ dodala loni stříbrná slalomářka.

Neskrývaná radost českých singlkanoistek v cíli závodu hlídek (zleva T. Fišerová, K. Havlíčková, G. Satková) / F: Martin Hladík
Neskrývaná radost českých singlkanoistek v cíli závodu hlídek (zleva T. Fišerová, K. Havlíčková, G. Satková) / F: Martin Hladík

Čeští singlkanoisté v čele s nejzkušenějším Vítězslavem Gebasem chtěli překvapit v závodu týmů i v individuální soutěži. „Je to znát, že jsem tady již něco najezdil. Hlídky jsme s klukama trochu potrénovali, ale ne moc. Většinou, když to hodně trénujeme, tak to pak zkazíme,“ pousmál se olympionik Gebas. „Uvidíme, co z toho vypadne. Myslím, že jsme všichni tak nějak na stejné úrovni, tak uvidíme, jsou mezi námi jen malé rozdíly,“ dodal Gebas, který jel s Tomášem Rakem a Lukášem Rohanem.

Úterý 25. září – Stříbrné singlkanoistky a bronzoví kajakáři

MS ve vodním slalomu na olympijském kanálu v Riu zná první medailisty. Šampionát odstartovaly závody týmů a české barvy vybojovaly stříbro a bronz. Hlídka singlkanoistek ve složení Fišerová, Satková a Havlíčková o místo vylepšila loňský výsledek z Pau. Naopak, o dvě místa si pohoršili loni zlatí kajakáři Prskavec, Přindiš a Tunka.

Bronzová kajakářská hlídka ve složení J. Prskavec, O. Tunka, V. Přindiš / F: Martin Hladík
Bronzová kajakářská hlídka ve složení J. Prskavec, O. Tunka, V. Přindiš / F: Martin Hladík

Zlato si v kategorii týmů vybojovaly singlkanoistky i kajakáři Velké Británie. Ale stříbrná hlídka českých singlkanoistek neskrývala po dojetí radost. „Je to úžasné, že jsme to takto zvládly. Měla jsem od začátku až do cíle pocit, že mi holky hrozně tlačí na zadek a že vůbec nestíhám ujíždět a nedržím tu stopu, ale nakonec jsme z toho všechny měly dobrý pocit,“ řekla Tereza Fišerová.

Pro juniorku Gabrielu Satkovou jde o první velkou medaili ze seniorského MS. „Cítím se úplně úžasně, myslím, že to ani nemůže být lepší. Pro mě je to velký úspěch a skvělý začátek mistrovství světa. Myslím, že už nemůžu odjet domů se zklamáním,“ řekla Gabriela Satková, která tak následuje svojí starší úspěšnou sestru Martinu.

„Poprvé jsem jela na třetí pozici v hlídce, takže to bylo pro mě nové,“ dodala nejzkušenější Kateřina Havlíčková. „Celkem jsem si to užívala, protože jsem v podstatě jen odpočívala a dívala se, jak holky jedou. Pak jsem čekala na svoji chvíli v poslední protivodě, kde jsem to měla za úkol nepodjet a to se mi povedlo. V cíli jsem si myslela, že to bude konečně stačit na zlato, ale tak si budeme muset počkat na příští rok,“ dodala Havlíčková, která tak vybojovala poprvé medaili v roli maminky.

Singlkanoistky T. Fišerová, G. Satková a K. Havlíčková vybojovaly stříbro / F: Martin Hladík
Singlkanoistky T. Fišerová, G. Satková a K. Havlíčková vybojovaly stříbro / F: Martin Hladík

Loni zlatí kajakáři přidali následně bronz. „Myslím, že už jsme v tomto složení sehraní. Doteď jsme měli myslím sérii pěti titulů v řadě. Teď jsme ji bohužel přerušili. Nicméně si myslím, že jsme podali zase velmi dobrý výkon. Byla ale škoda, že jsem špatně odhadl situaci v sedmé brance a špatně mi tam vyšla voda. Dopsali nám tam teď jeden šťouch a tím pádem jsme bronzoví. Kdybych to dokázal lépe vyhodnotit, tak by tam ta šance byla lepší a těch pár setinek i ten šťouch bychom dokázali stlačit. Jinak týmy jezdím strašně rád a rád pak sdílím tu radost s klukama. Jestli jsem tady byl třetí na olympiádě a teď v závodě týmů, to nevím, jestli je nějaká symbolika, prostě to tak asi mělo být a věřím, že se mi to povede v individuálním závodě,“ popsal zklamaně Jiří Prskavec. Zlatou medaili bere tedy Velká Británie a stříbro Polsko.

„Bohužel Ondrovi nevyšel ten úsek ve střední části 5-6-7, sledoval jsem to shora, takže tam byla trošku krize. A pak trošku v cíli poslední tři brány, Ondrovi to nejelo. Prostě to nebyla úplně ta jízda, na kterou jsme zvyklí, ale i tak je super, že jsme i s těmito chybami dokázali opět v té konkurenci vybojovat medaili, což je drsné,“ řekl Vít Přindiš.

„Ten šťouch byla moje chyba, nevím, proč jsem ho tam narval špičkou o vnější tyč. Doufám, že kluci na mě budou zatím docela hodní do konce šampionátu a vyřídí si to se mnou pak až někde v baru na konci šampionátu,“ dodal Ondřej Tunka.

Kajakář Ondřej Tunka / F: Martin Hladík
Kajakář Ondřej Tunka / F: Martin Hladík

Kajakářky ve složení Kudějová, Valíková a Vojtová skončily těsně pod stupni vítězů na 4. místě. „Vždy, když jezdíme v tomto složení, mám z toho dobrý pocit. Když to porovnám s těma hlídkama, co jsem jezdila dřív, tak máme velký potenciál. Čtvrté místo vždycky hodně mrzí,“ řekla Kateřina Kudějová.

Veronika Vojtová dodala: „Na to, že jsme tady poprvé, tak mi přijde trať docela pěkná a trošku mi to přijde podobné Troji. Myslím, že se nám to povedlo a všechny jsme sjely čistou jízdu. Akorát to umístění trochu mrzí,“ řekla Vojtová.

Singlkanoisté se museli v nabité konkurenci spokojit s 6. místem v Riu. „Celkem se nám jízda povedla a drželi jsme se docela spolu. Bohužel jsem dal jeden šťouch, který nás stál lepší umístění. Bohužel, ten šťouch tam být neměl. Prostě jsem tam blbě najel a úplně zbytečně jsem to tam poslal hrozně natěsno, tak se prostě v hlídce jezdit nemá a nevím, proč jsem to udělal,“ litoval Lukáš Rohan.

„Těšil jsem se na to vystoupení tady a myslím, že to nebyla špatná jízda, škoda toho šťouchu, ale taky jsem podjel jednu vyjížděčku a díky tomu tam byla ztráta asi vteřinu,“ doplnil Tomáš Rak. Hlídku doplnil Vítězslav Gebas. Zlato vybojovali slalomáři ze Slovenska.

Singlkanoista Tomáš Rak / F: Martin Hladík
Singlkanoista Tomáš Rak / F: Martin Hladík

Čtvrtek 27. září – Tunka vyhrál kvalifikaci, do semifinále postoupili všichni kajakáři i singlkanoistky

Ondřej Tunka ve čtvrtek ovládl kvalifikaci kajakářů na MS v Riu a svou perfektní jízdou si zajistil hladký postup do sobotního semifinále, kam postoupili i všichni ostatní kajakáři a singlkanoistky.

Tunka vyrazil do své kvalifikační jízdy naplno a nechal za sebou všechny své rivaly. „Jako vítězství to neberu, je to kvalifikace. Mně se ale od začátku jelo dobře. Byl jsem v místech, kde jsem chtěl být, neudělal jsem žádnou větší chybu. Jsem rád, že jsem postoupil hned z první jízdy,“ komentuje svůj výkon.

Jiří Prskavec ztratil na vítěze Tunku 1,10 vteřiny a dojel pátý. Jelikož se ve své jízdě nevyvaroval několika chyb, celkový výsledek ho mile překvapil. „Ve výsledku jsem dostal jen vteřinu od vítěze, tak jsem z toho spíš překvapený. Ten zbytek jízdy musel být spíš rychlejší, a to mi dodává sebevědomí do dalších bojů,“ říká s úsměvem Prskavec.

I třetí kajakář Vít Přindiš se zvládl kvalifikovat do sobotního semifinále, ale jízda se mu moc nevyvedla. Drobné chyby sbíral už od první branky a na 15. brance si navíc připsal 2 trestné vteřiny. V kvalifikaci skončil dvacátý.

Obhájce titulu Ondřej Tunka vybojoval v Riu 6. místo / F: Martin Hladík
Obhájce titulu Ondřej Tunka vybojoval v Riu 6. místo / F: Martin Hladík

Do semifinálových jízd postoupily také všechny české singlkanoistky. Umístění všech tří do 10. místa můžeme brát jako velký úspěch. V celkových výsledcích se seřadily pěkně za sebou – na 4., 5. a 6. místě, nejlépe dopadla Kateřina Havlíčková.

„Trať byla na kvalifikaci docela těžká. Nahoře bylo hodně branek namačkaných na sobě a ten spodek byl přes velké válce. Tam to hodně záleželo, jak vyjde voda. Některé holky tam i plavaly, takže jsem byla ráda, že jsem to ustála hlavou nahoru a všemi brankami,“ komentuje svůj výsledek Havlíčková.

Premiéru na velkém mezinárodním závodě si odbyla nejmladší členka české výpravy Gabriela Satková. „Nervy jsem měla. Je to úplně něco jiného. Ale myslím si, že jakmile jsem projela startovní linii, tak to ze mě opadlo. Trať mi sedla. Dole na velkém skoku jsem si špatně přehodila a musela jsem následující kombinaci řešit jinak, než jsem chtěla, ale dopadlo to dobře,“ říká šťastně Satková, která obsadila i s trestnými 2 vteřinami 6. místo.

Kateřina Kudějová skončila dvanáctá / F: Martin Hladík
Kateřina Kudějová skončila dvanáctá / F: Martin Hladík

Pátek 28. září – Tomáš Rak v nejlepší desítce, kajakářkám postup do finále těsně utekl

MS ve vodním slalomu v Riu v pátek pokračovalo závodem smíšených posádek deblkanoí a večer semifinálovými jízdami singlkanoistů a kajakářek. Veronika Vojtová a Jan Mašek obsadili v kategorii C2 mix bronzové medaile. Tereza Fišerová s Jakubem Jáně skončili čtvrtí. Do finálové desítky se z českých závodníků nakonec dokázal probojovat kanoista Tomáš Rak. Kajakářka Kateřina Kudějová dvanáctá.

V kategorii C2 mix na MS v Riu obsadila bronzovou pozici česká posádka Veronika Vojtová a Jan Mašek.

„Trať se nám napohled líbila, ale po první jízdě jsem byl takový rozčarovaný, protože se nám jízda vůbec nepovedla. Naštěstí jsme to do druhé jízdy nakoukali z videa a spoustu věcí jsme změnili a nakonec se nám to podařilo celkem pěkně sjet. Problém byla kombinace 4-5-6, která byla docela těžká a pak kombinace 20-21-22, která se nám v první jízdě moc nepovedla, ale ve druhé se nám to povedlo lépe. S Verčou jsme už docela sladění. Jdeme se na tom tak dvakrát týdně svést a jezdíme spolu už druhý rok a už to docela jde. Startovalo tu trochu méně lidí než loňský rok, protože je to trochu z ruky, ale ta konkurence tady byla. Jinak se na lodi nehádáme. Jako kluci si to nemůžeme dovolit, když chceme jezdit s holkou na deblu,“ řekl Jan Mašek.

Bronzovou medaili získali v kategorii C2 mix Veronika Vojtová a Jan Mašek / F: Martin Hladík
Bronzovou medaili získali v kategorii C2 mix Veronika Vojtová a Jan Mašek / F: Martin Hladík

Z kvalifikace postupoval s odřenýma ušima až jako poslední, třicátý. A v pátek se z poslední, desáté postupové pozice dostal i do finále mistrovství světa ve vodním slalomu. Singlkanoista Tomáš Rak se ve finále představí jako jediný Čech. Vítězslav Gebas se musí spokojit se 14. místem a Lukáš Rohan po nevydařené jízdě až s 26. místem.

„Trať byla kompletně jiná než ta kvalifikační, za co jsem rád, protože ta mi moc nesedla a trochu jsem se s tím pral. Tato trať je docela náročná, jsou tam technické i silové pasáže, což mám rád, když se to dá skloubit. A rozhodně tam mám co zlepšovat, takže na tom budu pracovat a večer se budu koukat na video z jízdy. Doufám, že si tu nejlepší jízdu chystám na závěr,“ řekl po semifinále Tomáš Rak.

„Na startu je dobré být první, ale to čekání potom je docela nepříjemná záležitost. Lépe se čeká, když člověk dá takovou slušnější jízdu, takže to bylo trošku nepříjemné, ale nakonec to klaplo,“ dodal bronzový medailista z letošního ME v Praze – Troji. Nejrychlejší jízdu předvedl slovinský reprezentant Benjamin Savšek.

Tomáš Rak ve finálové desítce / F: Martin Hladík
Tomáš Rak ve finálové desítce / F: Martin Hladík

České kajakářky si vybraly smolný den. Kateřině Kudějové utekl postup o pouhá dvě místa a necelou vteřinu. Bronzová z dnešního C2 mix Veronika Vojtová hned za Kudějovou na 13. místě. Barbora Valíková si zapíše 16. místo. Mezi kajakářkami v semifinále nejrychlejší německá slalomářka Ricarda Funková.

„Nepřišlo mi to nakonec až tak těžké, nakonec se tolik nešťouchalo a stačilo si to pohlídat. Je to v každé kategorii hodně našlapané, a i když se trať zdála těžká, tak prostě ani tolik nebyla. Teď si budeme ještě týden užívat tepla v Brazílii, surfování. Pak do konce října mám volno a pak uvidíme,“ smutnila Kudějová.

Sobota 30. září – Kompletní trio kajakářů ve finále MS, postupuje i Fišerová

Kajakáři Jiří Prskavec, Vít Přindiš a obhájce titulu Ondřej Tunka nebudou chybět v letošním finále MS ve vodním slalomu v Riu de Janeiro. Postup vybojovala i singlkanoistka Tereza Fišerová, která tak bude mít možnost obhájit stříbro z Pau.

Singlkanoistka proměnila své dosavadní zkušenosti v další finálovou účast na MS, kde bude bojovat nejméně o obhajobu loňského stříbra. Se semifinálovou jízdou nebyla stoprocentně spokojená, ale postup do nejlepší desítky nakonec zvládla jako devátá. Nejrychleji Britka Forrowová, která měla náskok přes devět vteřin.

Tereza Fišerová na MS v Riu vybojovala cenný bronz / F: Martin Hladík
Tereza Fišerová na MS v Riu vybojovala cenný bronz / F: Martin Hladík

„Mně se jelo moc hezky už při rozpádlování, tak jsem si říkala, že to dnes půjde. Ale už nahoře to moc neklouzlo, ale říkala jsem si, že to snad bude stačit, když to sjedu v klidu. Mně se to tak líbilo, že jsem si zbytek tratě pohlídala. Akorát před protivodnou brankou 21 nebo 22 jsem dala čelo, takže jsem musela pádlovat skoro celý vracák nahoru, což mě stálo dost sil a ještě mě čekala hodně těžká kombinace, kde to spousta holek pokazilo, ale řekla jsem si: buď a nebo… naštěstí to klaplo, tak jsem za to ráda,“ komentuje Tereza Fišerová.

Kompletní trio českých kajakářů uvidíme v nedělním finále světového šampionátu v Riu. Nejrychlejší jízdu v sobotním semifinále odpálil Jiří Prskavec, který po uvolnění v závěru postupuje jako třetí nejrychlejší. Hned za ním si postup zabezpečil jeho tréninkový kolega Ondřej Tunka. Vít Přindiš musel po chybě v jízdě čekat, ale postup mu nakonec za osmé místo neutekl.

„Jelo se mi to moc pěkně. Neteklo mi to akorát v brance číslo 3, a pak se mi to trochu zastavilo před šestkou, ale pak už mi ta trať vycházela pěkně, jak jsem si řekl. Snažil jsem se ušetřit si nějaké síly, protože jsem věděl, že to dolů bude potřeba. Jsem strašně rád, že jsme ve finále všichni tři čeští kajakáři. Teď si půjdu hezky lehnout, vyspím se a ta sezóna už nemůže být špatná. Podařilo se mi v každém závodě zajet finále. A teď je to už jen o tom si to užít a předvést co nejlepší výsledek ve finále,“ řekl Prskavec.

Tunka postoupil ze 4. místa: „Od začátku se mi jelo dobře. Podařila se mi hned ta první protivoda, ze který jsem měl celkem obavy, a od té doby si to moc nepamatuju a jel jsem to své. Stejně jsem byl úplně tuhý. Mám teď hrozný hlad, takže si dám pořádnou večeři a pak si pustím Přátelé a doufám, že u nich usnu,“ prozradil Ondřej Tunka.

Vít Přindiš na MS v Riu obsadil 7. místo / F: Martin Hladík
Vít Přindiš na MS v Riu obsadil 7. místo / F: Martin Hladík

Vít Přindiš: „Myslím, že ta jízda byla dobrá, alespoň dvě třetiny z ní. Pak jsem udělal chybu na poslední bráně, která mě stála asi docela dost času. Nicméně, stačilo to na postup, i když jsem musel docela čekat, jak to dopadne. Zítra se jede od znova a myslím, že jsme teď všichni spokojení, že jsme ve finále a budeme se muset popasovat s tím, že se závodí brzy ráno a je jen pár hodin na regeneraci,“ dodal Přindiš.

Neděle 30. září – Prskavec vicemistrem světa ve vodním slalomu, Fišerová bronzová

Kajakář Jiří Prskavec potvrdil svoji letošní vrcholovou formu na MS ve vodním slalomu v Riu de Janeiro. V poslední den šampionátu dokázal vybojovat vynikající stříbro za německým reprezentantem Hannesem Aignerem. Ondřej Tunka a Vít Přindiš si rozdali šestou a sedmou pozici. Němec Aigner předvedl takřka dokonalou jízdu a holt mu vzdal i Jiří Prskavec, který byl s druhým místem spokojený.

„Je to paráda! Mně se ta jízda povedla, řekl bych od shora až dolů. Maličko jsem měl zase smůlu na vodu v šestce, ale to holt tak je, že to někdy vyjde a někdy ne. Jsem strašně rád, že jsem to dokázal udržet až do cíle. Hanes byl dnes prostě lepší. Ten čas 89 jsem věděl, že bude taková hranice toho, že když to všechno klapne tak, jak má. Mně to klaplo skoro všechno, ale on jel o tu vteřinku prostě rychleji. Já mu moc gratuluji a jsem moc rád za stříbrnou medaili. Určitě se dnes bude slavit. Kluci teď budou za chvilku nastupovat do krosu, tak já půjdu na vyhlášení, dám si pivečko, oběd a půjdeme fandit,“ komentuje Jiří Prskavec.

Prskavec tak navázal na svoje dosavadní velké úspěchy, jako bylo stříbro na domácí trati v Troji v roce 2013, titul mistra světa z Londýna 2015 nebo olympijský bronz právě z Ria 2016. Po zisku celkového prvenství v seriálu Světového poháru ICF letos v Seu tak hodnotí tuto sezonu jako velmi úspěšnou.

Vicemistr světa Jiří Prskavec / F: Martin Hladík
Vicemistr světa Jiří Prskavec / F: Martin Hladík

„Už po semifinále jsem si říkal, že to letos už nemůže být špatné. Myslím, že jsem dnes předvedl jízdu, na kterou jsem fakt pyšný. Normálně bych čekal, že toto by mohlo stačit na titul mistra světa,“ dodal Prskavec, který si teď svůj pobyt v Jižní Americe ještě na několik týdnů prodlouží cestováním se snoubenkou Terezou.

Obhájce titulu mistra světa Ondřej Tunka ve svém prvním velkém finále sezony ztratil na vítěze 4,11 sekundy a byl šestý, loňský vicemistr Přindiš měl se dvěma trestnými sekundami na sedmém místě manko 5,16.

„Ze začátku mi to úplně neklouzlo do první protivody. Ale potom jsem už jel zhruba to, co jsem chtěl. Problém nastal myslím na bráně číslo 16, kde mi vypadlo pádlo z ruky, ale naštěstí jsem to neťuknul. Ale dolů jsem už neměl sílu a nechal jsem tam nějaký čas. Byl jsem hrozně rád, že jsem si finále vyjel, protože s touto sezónou to nebylo vůbec jednoduché, ale nakonec jsem rád,“ dodal Tunka.

Loni stříbrný, letos sedmý Vít Přindiš naopak neskrýval rozčarování. „Samozřejmě, jsem velmi rád, že se mi podařilo dostat do finále, ale spíš teď cítím takové zklamání z mého umístění, protože si myslím, že jsem měl na víc. Dvě místa mi nevyšla: na jednom jsem ztratil čas, navíc jsem měl dotek, na druhém mi trochu nevyšel průjezd, takže z toho jsem smutný, ale když se mi to rozleží, tak si myslím, že sedmé místo na mistrovství světa je stále skvělý výsledek, i když to není třeba výsledek, který bych si přál,“ řekl Přindiš.

Stříbrný Jiří Prskavec a bronzová Tereza Fišerová / F: Martin Hladík
Stříbrný Jiří Prskavec a bronzová Tereza Fišerová / F: Martin Hladík

Singlkanoistka Tereza Fišerová dokázala na MS ve vodním slalomu v Riu vybojovat cenný bronz. Navázala tak na loňské stříbro z Pau. „Byla jsem na startu hodně nervózní. Ještě jsem takový pocit asi nikdy nezažila. Říkala jsem si, že to bude fakt náhodička, jestli to vyjde. Ale před jízdou jsem se hodně vyklidnila a nějak jsem to sjela, a nakonec z toho vyšel bronz. Takže jsem za to nesmírně ráda. Ze začátku jsem měla pocit, že mi to vůbec neklouže, možná to bylo i vidět. Když jsem čekala v cíli, myslela jsem si, že budu mít takového „smolíka“ a budu čtvrtá. Ale pak se holky v cíli dostávaly vždy těsně za mě a já měla velké štěstí, že mi to nakonec vyšlo na ten bronz,“ popsala Fišerová.

Online výsledky: www.canoeicf.com/canoe-slalom-world-championships/rio-de-janeiro-2018/rankings-results

Videa: www.youtube.com/planetcanoe

Fotogalerie: www.zonerama.com/Kanoe/267150, foto: Martin Hladík

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: