Mega výprodej na Hameráku (PR)

Mega výprodej na Hameráku (PR)

Na největší ze závodů [url=http://www.vodak-sport.cz/pyranhacup newwindow]Pyranha Cup[/url] si pro Vás VODÁK sport připravil mimořádnou akci, která se nebude víckrát opakovat. Nestává se příliš často, že by se nové kajaky a vodácké vybavení prodávaly víc než o polovinu levněji.

Ale asi v každém obchodě se postupem času nahromadí tolik zboží, že už se nevejde do skladu a tak je třeba si říct „Pryč s ním“. A tohle si řekli teď ve VODÁK sportu a nachystali na Pyranha Cupu na Hameráku neskutečný výprodej lodí a vodáckého vybavení. Avizovaná akce bude platit jen na Hameráku a nikde jinde. Mělo by se tu objevit přes padesát nových lodí za minimální ceny.

Prodej lodí začne v pátek v 15 hodin. Takže neváhejte, ať Vám někdo nevyfoukne tu pravou lodičku před nosem. Prodej skončí v neděli v poledne, nebo spíš vyprodáním zásob. Vyprodávat se budou kajaky značek Pyranha, Jackson Kayak a EXO.

K dispozici budou kajaky pro všechna určení. Od rodeovek, přes playboaty a creekovky až po kajaky na turistické sjíždění řek. S výběrem Vám rádi poradí zkušení vodáci na stánku.

Lodě z Testcentra budou taky k odprodeji, na Hameráku se ale pouze začnou rezervovat. K odběru budou po dohodě, nejpozději po Vavřinci.

[b] A kde MEGA výprodej lodí na Hameráku najdete?[/b] Vedle kempu v Malém Ratmírově, mezi příjezdovou silničkou a rybníkem. Bude tam ale tolik lodí, že určitě náš stánek nepřehlédnete.

[i] PR: Článek je placenou inzercí firmy VODÁK sport a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.[/i]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: