Na vodu bez starostí se Dvěma Pádly

Na vodu bez starostí se Dvěma Pádly

Při okukování webu DvePadla.cz mě nejvíce zaujala informace, že se jedná o online půjčovnu lodí na Vltavě. Chvíli jsem dumal, jestli jsem se neposunul v čase, ale brzy jsem se ubezpečil, že neposunul. To prostě jen parta nadšenců z Českého Krumlova, kteří jsou zbláznění nejen do vody, ale také do digitálních technologií, vytvořila absolutně přehlednou a pohodlnou půjčovnu, ve které všechno skutečně vyřešíte na pár kliknutí.

Zorientovat se na webové stránce je jednoduché a veškeré potřebné informace jsem nalezl velmi intuitivně, až jsem si chvílemi povzdechl „proč to tak nemůže být na každém webu“.

Dvě Pádla nabízí i výlety pro rodiny s dětmi.
Dvě Pádla nabízí i výlety pro rodiny s dětmi.

Nedokázal jsem si představit, co přesně znamená, že výlety v nabídce jsou kurátorované, ale velmi brzy jsem to zjistil. Dvě Pádla totiž nejsou klasická půjčovna, která jenom zajistí půjčení lodě a vybavení, posadí vás na vodu a starejte se. Tady máte servis opravdu kompletní. V nabídce Dvou Pádel je několik různých výletů a jedná se o plavby vhodné jak pro rodiny, tak pro větší vodácké party. Zvolit si můžete plavbu na dvě hodiny přes nádherný Český Krumlov a jeho jezy, ale i několikadenní splutí Vltavy z „Vyšáku“ do Boršova nad Vltavou. A nebo něco mezi tím…

Itinerář výletu včetně doporučených oveřených zastávek.
Itinerář výletu včetně doporučených oveřených zastávek.

Kromě klasických informací odkud kam poplujete a kolik to zabere času, dostanete také tipy, kde se zastavit na jídlo a občerstvení, kterým místům na trase se naopak raději vyhnout, a také, kde se zastavit za poznáním nějaké té pamětihodnosti, přírodní zajímavosti nebo kde protáhnout nohy a vyvětrat děti, pro které často sezení v lodi není atraktivní po příliš dlouhou dobu. Všechny tyto tipy mají Dvě Pádla osobně vyzkoušené a ručí za ně – a to jsou právě ty kurátorované výlety.

Rezervace výletů je jednoduchá a rezervační systém vám ihned nabízí možnosti šité na míru vašim potřebám. Navíc je vše opravdu přehledné, intuitivní a vyřízené za chviličku. Rezervace zahrnuje veškeré vodácké vybavení, dopravu a parkování a také moře zábavy. Platba samozřejmě okamžitě online, žádná fronta na recepci.

Na jezech v Českém Krumlově.
Zábava na jezech v Českém Krumlově.

Aby toho nebylo málo, nabízí Dvě Pádla záruku vrácení peněz v případě, že svoji rezervaci zrušíte do 48 hodin před plánovaným výletem. A nabízí také garanci nejlepší ceny. Co tomu chybí? Asi už jen posun o další level – telepatické propojení s klientem, a tedy ještě o něco rychlejší a přesnější vyřízení všech jeho požadavků, ale k tomu se Dvě Pádla určitě brzy dopracují 🙂

Dvě Pádla

Dáme vaši posádku do pohybu! Půjčujeme kánoe a rafty včetně vybavení. Nabízíme atraktivní kurátorované výlety i zážitky na míru.
www.dvepadla.cz
www.facebook.com/dvepadla
www.instagram.com/dvepadla
ah**@dv******.cz
+420739637001

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: