Odemykání Jizery

Odemykání Jizery

V sobotu 13. dubna se koná na Malé Skále tradiční vodácká akce – odemykání řeky Jizery a zahájení sezony na Žluté plovárně. Akce bude ve znamení atrakcí pro děti, živé hudby, mnoha sportovních a rekreačních aktivit, závodů na kanoích a chybět nebudou ani pohádkové bytosti!

Slavnostní odemčení Jizery se odehraje v 11:00 hodin a ihned po něm bude zahájeno hromadné splutí řeky spolu se závodem „O paletu Josefy Jíry“ – závod turistických lodí a paddleboardů do Dolánek.

Splutí i závodu se mohou zúčastnit všichni zájemci, na vlastních turistických lodích nebo na lodích zapůjčených ze Žluté plovárny – za startovné 50 Kč je možné zapůjčit plastovou kánoi s potřebným vybavením.

V areálu Žluté plovárny bude k dispozici celá řada atrakcí a zajímavostí pro děti i dospělé:

Balonový výtah – upoutaný horkovzdušný balon, ze kterého uvidíte Malou Skálu z ptačí perspektivy, Pohádková louka – celý den vás budou při doprovodném programu doprovázet pohádkové postavy (kreslení s Vodníkem, malování s princeznou, lezení v lanovém centru s Batmanem, soutěže s čertíkem a dalšími…), trampolíny, skákací hrad, dětský koutek a další.

Můžete také vyzkoušet, za 50% obvyklých cen, všechny překážky a lanovky v lanovém centru na Žluté plovárně, využít hřiště i louku a samozřejmě se občerstvit nabídkou bufetu a grilovaných specialit nebo nakoupit něco v minijarmarku.

Zaregistrujte se v tomto formuláři a na akci od nás dostanete pivo zdarma (protože pitný režim je pro vodáky mimořádně důležitý!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: