Ostravice 26.&nbspčervna 2010

Ostravice 26.&nbspčervna 2010

14. ročník SMS.cz Adrenalin Cupu extrémního závodu čtyřčlenných štafet proběhne v sobotu 26.června v Beskydech. Zúčastní se i známé osobnosti jako Michal Novotný, Tomáš Kraus, Radim Kořínek, Kamil Mrůzek či Pavel Padrnos. Na Ostravici bude v tomto termínu zajištěno vypouštění vody z přehrady.

Extrémně náročnou štafetu rozbíhají běžci. Na 16 kilometrovém úseku na vrchol Lysé Hory, kde si musí poradit s převýšením 1 145 metrů. Druhý úsek patří paraglidistům, kteří za 5,5 kilometrů letu musí překonat převýšení 925 metrů. Další extrémní stoupání na 32 kilometrech s převýšením 1 450 metrů pak čeká na borce na horských kolech.

Mapu tras najdete zde.

Závodníci se mohou [b]přihlásit[/b] na [redir=http://www.adrenalincup.com newwindow]www.adrenalincup.com[/redir].

Ani bývalý olympijský vítěz Lukáš Pollert nebude chybět na tradiční adrenalinové show. Pod jeho vedením nástrahy řeky Ostravice mohou okusit i ti, kteří s divokou vodou zatím neměli co do činění. Právě Pollert dostane na raftu dolů po proudu rodinky s dětmi, které se ale nesmí bát dobrodružství. Splutí pro veřejnost je naplánováno krátce po závodu.

Závodníci se do tohoto závodu mohou [b]přihlásit[/b] od 17. května na [redir=http://www.radegast.cz newwindow]www.radegast.cz[/redir].

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: