Outdoorové kurzy v Praze

Outdoorové kurzy v Praze

Téměř každou středu od června do září se můžete zúčastnit zajímavé akce v centru Prahy a vyzkoušet netradiční sport v netradičním prostředí.

adidas for bouldering

adidas for slackline

Slackline není úplně provazochodectví, jelikož máte pod nohama plochý, 25 mm široký popruh, ale stejně tak rozvíjí smysl pro rovnováhu a držení těla. Přijďte do Stromovky, kde vás základům naučí špičkoví čeští slacklineři z adidas týmu Dan Menšík a Lukáš Černý. Slackline jsou vyhrazeny středy 19. června, 24. července, 14. srpna a 11. září od 17 do 21 hodin.

Paddleboarding je velmi mladou vodáckou disciplínou, která se mohutně rozvíjí ve světě a pomalu se začíná zabydlovat i u nás. Výhodou paddleboardingu je, že nepotřebujete nic víc než board, pádlo a kraťasy. Balancování na prkně zapojuje všemožné svalové skupiny včetně tzv. „hlubokých svalů“ a tak se jedná o velmi zajímavý druh cvičení, který je navíc spojen s příjemnou projížďkou po vodní ploše. Na Vltavě v různých částech Prahy vás základům paddleboardingu naučí nejlepší čeští jezdci Honza Rott, Jakub Zíma a Patrik Hrdina. Pro paddleboarding jsou vyhrazeny středy 26. června – Freestyle park Modřany, 17. července – Podolí, areál YC CERE (restaurace Podolka), 21. srpna – Rašínovo nábřeží, Výtoň (náplavka) a 18. září – areál USK Praha Troja od 17 do 20 hodin.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: