Počty vodáků na Vltavě by se měly razantně zvýšit, plánují centrály cestovního ruchu

Počty vodáků na Vltavě by se měly razantně zvýšit, plánují centrály cestovního ruchu

Stovky kilometrů vodního toku jako podnikatelský projekt. Tak vidí Vltavu Středočeská a Jihočeská centrála cestovního ruchu. V následujících letech počítají s dvojnásobkem vodáků, oslovením zahraničních turistů a vyššími tržbami. Místní se ale obávají, že by takový nápor turistů byl za hranicí únosnosti. Podrobnější článek k této problematice přinesly Lidové noviny.

Zkušenosti čtenářů

žralok

zvláštní článek kombinují komentáře z vodáckého úseku s plány mezi Prahou a Budějcema

Honza

Tak či tak myslím, že je to od stolu vymyšlený nesmysl člověka, který na vodě nikdy nebyl…

Řízek

Nic blbějšího už nikdo nic vymyslet nemohl. S nostalgií vzpomínám na roky, kdy ve Vyšším Brodě byly dvě hospody, další jedna v Rožmberku a další až v Krumlově. Následující možná byla až na Zlaté Koruně a do Budějovic už nic. Řeku jezdili vodáci a ne „vodáci“, tedy klienti agentur, kteří absolutně degradují vodácký sport. Pro peníze jižní Čechy dobrovolně páchají sebevraždu a vyhánějí z nich rodilé Čechy. Český Krumlov praská ve švech a obyvatelé z kolapsu viní vodáky a ne cestovní kanceláře a agentury. Řekl bych to jednouše: “ Vraťte Vltavu Čechům“! Brusel ale bude jiného mínění.

Petr
Řízek:

Krom Bruselu za to může Kalousek, jako pátá kolona EU donutil Jižní Čechy páchat takovou pěknou sebevraždu 😀
Čechy Čechům, vlastně Vltavu Čechům, republiku si rozvracet nedáme!!! 😀
 
Jinak mi připadá, že jde o PR pro přípravu „dlouhodobého“ „strategického“ projektu , na kterém se dá do budoucna bezpečně utratit spousta a spousta veřejných peněz za různé posudky, studie, návrhy, atd. – nakonec se nemusí nic z toho realizovat a za utracené peníze nebude nikdo zodpovědný (trestně).

Kuba Turek

Brusel s tím fakt nemá nic společného. Naopak Evropská komise kvůli korupci a nesmyslnosti celé akce nezaplatila bagrování vltavského dna pod Budějovicemi, kterému tam říkají zesplavnění Vltavy.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: