Poslední šance pro vodáky psavce!

Poslední šance pro vodáky psavce!

Psavci, povídkáři mezi námi mají poslední možnost vidět svou vodáckou povídku v knize, kterou po dobu deseti let každé dva roky vydávala literární soutěž Kenyho VOLEJ. Knížka, která vyjde na podzim 2019, bude pátá a poslední.

„Každý rok se bojíme, jestli bude dost kvalitních příspěvků, aby se z nich dalo vybrat patnáct vítězných, za které se nebudeme muset stydět. Každý ročník přesto musel trvat dva roky, než se sešlo povídek dost,“ říká Jiří Pígo Nosek, zakladatel a hybatel soutěže. „Neradi bychom začali vykrádat sami sebe nebo snižovali úroveň knih. A pět je pěkné číslo. Vůbec jsem v roce 2009 netušil, že to nabere takových rozměrů. Chtěl jsem doplnit vodáckou knihovničku o pár zábavných knížek, v pět jsem nedoufal.“

Uzávěrka Kenyho VOLEJE je vždy k poslední neděli v srpnu. Protože je ale knížka poslední, už nebude žádná možnost opravy, takže kdo by chtěl do soutěže vodáckou povídku poslat, měl by pomalu začít psát, aby mu zbyl čas na opravy a do soutěže mohl poslal to nejlepší možné dílko.

Veškeré informace o soutěži i pravidla najdete na stránkách www.kenyhovolej.cz. Hotové povídky do soutěže zasílejte na adresu vo************@ji*******.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: