Pozvánka na Lipno SUP Weekend 2017

Pozvánka na Lipno SUP Weekend 2017

Poslední srpnový víkend, 25. – 27. srpna, bude patřit sportu na nejfrekventovanější jihočeské vodní ploše – na Lipně. Tři dny plné pádlování na paddleboardech v rámci sportovního festivalu Lipno Fest v marině přímo v Lipně nad Vltavou.

Každé ráno si budete moci protáhnout tělo na hodině paddleboard jógy, budou následovat workshopy pádlovací techniky pod vedením budějovického paddleboardového oddílu BUDE SPORT. V pátek odpoledne proběhne otevřený krátký závod s plážovým startem vhodný pro děti i začátečníky.

V sobotu se kromě workshopů uskuteční i odpolední technický závod, zařazený do Central European Tour, s točením kolem bójek a výběhy na pláž, vhodný pro všechny. Den završí noční exhibiční závod, kterého se zúčastní i současní nominovaní reprezentanti prvního českého týmu na světový ISA SUP šampionát do Dánska, Iva Dundová a Tomáš Vaněček.

Paddleboard workshop

Neděle bude pokračovat v závodním duchu 15km závodem Českého poháru SUP z Dolní Vltavice do Lipno mariny a pro ultra jezdce bude možné přepádlovat 33 km přes celou lipenskou nádrž až z Nové Pece. Další informace a přihlášky najdete na www.budesport.cz, přihlášky naleznete zde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: