Pozvánka na Sázavské pádlo 2022

Pozvánka na Sázavské pádlo 2022

Po covidové pauze se opět vrací Sázavské pádlo, vodácké závody pro dětské oddíly z Prahy a okolí. A nebude to ledajaký ročník, ale hned jubilejní 50. ročník!

Celá akce, probíhající 6.-8. května, se ponese v duchu vzpomínání na to, co jsme na Pádlech v uplynulém půlstoletí zažili. Závodníci budou rozděleni do čtyř věkových kategorií, které pokrývají jak ty nejmenší, tak dospělé. Dětské kategorie budou mít závod rozdělený do dvou částí – Všestrannost a Sjezd. Právě ve Všestrannosti, kde posádky plní různé úkoly zaměřené na vědomosti, šikovnost a sílu, budou mít závodníci příležitost prožít chvilky nostalgie u nejpopulárnějších a nejzajímavějších soutěží, které nás v této části závodu historicky potkaly. Bude se závodit v nošení sýrů, jako tomu bylo, když nás Sázavské pádlo vzalo do Holandska? Nebo bude výměna kol u trabantu, jako když nás Pádlo vzalo zpět do minulosti? Abyste se to dozvěděli, budete muset za námi přijet!

Sázavské pádlo

Pořadí v první části závodu určí časovou penalizaci při Sjezdu. Tato část závodu se koná na trati z Krhanic do Pikovic. Nejúspěšnější tým z Všestrannosti sice vyplouvá první s časovým náskokem, ale nebojte – na závodníky čekají v průběhu branky, které mohou s pořadím ještě pěkně zamíchat! Vítězem své kategorie se pak stane posádka, která jako první protne pomyslnou cílovou pásku pod Pikovickým mostem.

Sázavské pádlo 2017

V sobotu odpoledne nás pak také čeká závod dospělých, do kterého se může zapojit každý a členové dětských oddílů budou moct fandit i svým vedoucím a mít příležitost vidět, že to, co je na vodě učí, i sami moc dobře zvládají. Zároveň bude probíhat doprovodný program, během kterého budete mít příležitost tuto jedinečnou akci podpořit zakoupením sponzorského daru.

Sázavské pádlo 2017

Během slavnostní vyhlášení, které proběhne v neděli, obdrží vítězové ceny od našich sponzorů.

Tak tedy neváhejte a přijeďte si s námi užít víkend plný zábavy, nostalgie, emocí a příjemné atmosféry! Budeme se na vás těšit v kempu v Pikovicích již v pátek 6. května!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: