Pozvánka na štědrodenní splutí Ohře 2019

Pozvánka na štědrodenní splutí Ohře 2019

Ahoj kamarádi, jestli už budete přecpání vánočním cukrovím, kapr je už naporcován a řetězy na vánočním stromku visí a koledy vám už lezou ušima, pojďte si užít chvíli vodácké vánoční atmosféry na Ohři.

Poplujeme z Lokte do Svatošských skal, což je plavba na přibližně hodinu a půl nádhernou krajinou a roztomilými peřejkami. Na začátku plavby se bude podávat vodácký čaj a vánoční cukroví z přinesených zásob. Na Svatošských skalách bude otevřena restaurace Jan Svatoš s výborným svařákem. U skal si pak můžete poslechnout folkovou a trampskou hudbu při tradičním vánočním hraní na Svatoškách.

Sraz : 24.12. v 9:45 Loket, výdejna Dronte, pravý břeh u posledního mostu, u porcelánky, ulice Tovární

Konec : cca ve 13:00, Karlovy  vary Liapor (Pozice na mapě 50°12’44.647″N 12°49’1.745″E)

Tak ahoj na Štědrý den na vodě!

Rádi byste se zúčastnili štědrodenního splutí Ohře, ale nemáte potřebné vybavení? Nechte to na nás. Při vypouštění přehrad, společných splutích, odemykáních a zamykáních řek organizujeme půjčování lodí i veškerého vodáckého vybavení. Půjčujeme otevřené i zavřené kánoe, kajaky, nafukovací lodě i rafty včetně pádel a vest. Vybavení dovezeme na start a opět vyzvedneme v cíli. Vše objednáte na našich webových stránkách, emailu pujcovna@dronte.cz nebo na telefonu 602 825 869.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: