Pozvánka závody dračích lodí Plumlovský drak 2018

Pozvánka závody dračích lodí Plumlovský drak 2018

V termínu od 25. do 26. srpna proběhne na plumlovské přehradě víkend dračích lodí zvaný Plumlovský drak. Zváni jsou dospělí i děti, pro které je připraven bohatý doprovodný program.

Centrálním děním bude areál pláže ´U Vrbiček´. Samotným závodům předchází páteční tréninkové jízdy, v sobotu pak úderem deváté hodiny ranní vypuknou samotné ostré závody. Na programu jsou závody velkých dračích lodí na 200 m a 1 km, které budou probíhat až do večera, v neděli potom odstartují malé dračí lodě.

Součástí akce bude velký dětský víkend se spoustou aktivit, jako veslování, bumper balls, malování na obličej, aquazorbing, paddleboardy, nafukovací atrakce, letní verze biatlonu, laserové střelnice nebo střelby na terč. Rodiče budou moci dětem zakoupit hrací dračí kartu, která umožní vstup na pět nebo deset libovolných aktivit doprovodného programu nebo vstup na každou aktivitu zvlášť. Dračí karty budou slosovatelné a můžete vyhrát ceny za vice než deset tisíc korun. Hlavní cenou bude nafukovací člun Gumotex nebo zapůjčení vozu na víkend od firmy Auto Hlaváček.

Pozvánka na 10. ročník závodů dračích lodí Plumlovský drak

Po celý víkend bude připraveno bohaté občerstvení, koktejlový bar nebo bar s kávou a také dorazí Palačinky od Blondýnky a nejstarší brněnská čajovna Chajovna.

Mezi čtrnáctou a patnáctou hodinou jak v sobotu, tak v neděli svezou pořadatelé všechny přítomné děti a děti z dětských domovů na dračích lodích. Vyhlášení výsledků a předání cen bude okolo osmnácté hodiny. Podrobnosti a přihlášky týmů na závody najdete na www.zaki-sport.cz/draci-sezona-2018.

Pozvánka na 10. ročník závodů dračích lodí Plumlovský drak

Soutěžní pravidla:

Akce se koná pod záštitou a v souladu s pravidly České asociace dračích lodí. Akci podporuje Český svaz dračích lodí. Kapitánům budou pravidla vysvětlena na poradě. GARANTUJEME minimálně 3 jízdy na 200m a jednu jízdu na 1km. Týmy budou rozlosovány předem do rozjížděk po 3-4 lodích. Ihned následují opravné jízdy, dále semifinálové jízdy a finále. Do semifinálových a finálových jízd se týmy nasazují dle postupového klíče, který bude sdělen kapitánům na poradě.

Pozvánka na 10. ročník závodů dračích lodí Plumlovský drak

Přihlášky:
je nutno registrovat na přihlašovacím formuláři na http://www.zaki-sport.cz/th_portfolio/draci-sezona-2018/.
Dotazy zasílejte na email pe**@za********.cz, mobil +420 773 145 150.

Maximální počet přihlášených teamů sobotní závod je 40 a stejně tak na nedělní malé lodě!

GARANTUJEME minimálně 3 jízdy na 200m a jednu jízdu na 1 km.
Uzávěrka přihlášek je v úterý 21. 8. 2018 v 15.00 hod!

Pozvánka na 10. ročník závodů dračích lodí Plumlovský drak

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: