Pražský Podzimní Bazar Vodáckého Vybavení letos proběhne 22. 10.

Pražský Podzimní Bazar Vodáckého Vybavení letos proběhne 22. 10.

V sobotu 22. října, proběhne Pražský Podzimní Bazar Vodáckého Vybavení ve všech prostorách firmy Boatpark.

Začátek akce je v 9 hodin na naší adrese Sokolovká 146/359, Praha 8.

Co na Vás čeká?

  • Totální výprodej půjčovny: kánoe, rafty, kajaky, pádla, vesty, kánoe, přilby, bundy, neoprenové: boty, obleky, šortky a rukavice, mořské kajaky, atd. Vše za ještě lepší ceny.
  • Výprodej testovacích kajaků a testovacích pádel Werner.
  • Hrabák“ je léty osvědčený prodej nepostradatelných vodáckých maličkostí již od 5 Kč, který určitě zaujme zájemce o levný nákup.
  • Výprodej skladových zásob NOVÉHO ZBOŽÍ za speciální ceny, které budou platit pouze v tento den. Pokud nebudete mít dostatečnou hotovost při sobě, tak je možné si vybavení rezervovat.
  • 25% sleva na zimní kolekci 2016/17 (lyže, sjezdové a běžecké boty, doplňky, atd.). Na starší kolekce platí 5% z již zlevněných cen!
  • 20% sleva na před-sezónní servis lyží a snowboardů.

Pražský Podzimni Bazar Vodáckého Vybavení

Pražský Podzimni Bazar Vodáckého Vybavení

Pražský Podzimni Bazar Vodáckého Vybavení

Slevy platí i pro e-mailové objednávky obdržené od  pátku 20,00 do soboty 17,00. Pro získání slevy uveďte do předmětu zprávy heslo „Pražský Podzimní Bazar“.

Prvních 20 příchozích odměníme dárkem na prodejně.

Pokud chcete přivézt Vaše vybavení na bazar, tak není žádný problém, ale jen nás informujte alespoň 2 dny předem. Děkujeme.

Jak se k nám dostanete?

Najdete nás 5 minut od stanice Invalidovna trasy metra B a tramvají číslo 3,8, 10, 16 a 24. Pokud pojedete autem, tak můžete parkovat přímo před prodejnou nebo v boční ulici Nekvasilova, kde jsou dvě záchytná parkoviště.

Začátek akce v 9 hodin, ve všech prostorách firmy BOATPARK s.r.o., Sokolovká 146, Praha 8, tel.: 284826787, 604728042. www.boatpark.cz, in**@bo******.cz.

Zkušenosti čtenářů

Saigon

Bude i nějaká sleva na nové vodácké vybavení – helmy, boty, pádla?

Boatpark Team

Ahoj,
ano, slevy budou i na nové zboží. Podívej se ješt ějednou do bodu „Co na Vás čeká“.

Výprodej skladových zásob NOVÉHO ZBOŽÍ za speciální ceny, které budou platit pouze v tento den. Pokud nebudete mít dostatečnou hotovost při sobě, tak je možné si vybavení rezervovat.

AhojBoatpark Team

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: