Přebor vodáků na horských kolech – TREK BOBR BIKE 2009

Přebor vodáků na horských kolech – TREK BOBR BIKE 2009

Zase po roce je to tu. Vodáci všeho vyznání na horských kolech aneb TREK BOBR BIKE 2009. V sobotu 15. srpna se na padesátikilometrové trati v okolí Litovle rozhodne, kdo je nejlepším vodákem na dvou pláštích a jedněch řidítkách.

Jak to vzniklo?

Vše se skoulelo toho památného, horkého léta 2008. Vody v řekách bylo tehdy málo a ta stojatá začínala být skoro vařící, takže jsme už měli těch našich kajaků, kánoí a raftů až po krk. Docházka na trénink se zhoršila a o to víc jsme se začali scházet nad pivem a vést chytré řeči. Jednou právě takhle sedíme nad oroseným a štengrujeme se mezi sebou. Martin povídá: „Ty vole ty vůbec nevíš! Nejlepší je ta pohoda, když jedeš pořádnej nářez na plasťáku. To je paráda.“ Hugo se hned vytočil: „Ani za nic! Nejlepší je, když to můžeš rozpálit maximální rychlostí po hladký vodě.“ Zbyňa zase v podobném duchu stranil raftu, Volfík slalomce, Tomas sjezďáku, Čáp dračí lod. No zkrátka u piva jsme to nerozhodli, a to se nám debata protáhla až do rána… Druhý den, se sušákem a trochu bolavou hlavou, jsme se znovu sešli a bylo nám jasné, že spor o nejlepšího vodáka se musí rychle vyřešit. Ano, uspořádáme závod! Zvolíme neutrální sportovní odvětví, které nás rozsoudí.

Jezdíš na vodě a zároveň zvládáš i kolo? Tak přijeď patnáctého srpna na start TREK BOBR BIKE 2009. Nenáročná trať, kterou ujede každý nebohý singlíř a snad i cákající kajakář! Krásné scenérie, dobří lidé, hezká trať, prostě pohodový závod, v němž se můžeš stát přeborníkem. Do boje o titul přeborníka ČR a SR vodáků na horském kole se může zapsat každý, kdo se prokáže u prezentace průkazkou jakéhokoliv vodáckého svazu ČR/SR v kterékoliv kategorii a disciplíně – kanoista(ka)/kajakář(ka), raftař(ka)/štrekař(ka), pramičkář(ka)/ródeista(ka), … prostě kdokoliv. Bereme ženské, chlapy, mladé, staré, nemocné, zdravé, chudé, bohaté, prostě všechny! Registrace probíhá elektronicky až do 12. 8. na adrese: [redir=http://www.inrace.cz/bobrbike/registrace.php]www.inrace.cz/bobrbike/registrace.php[/redir].

Takže na co čekat? SEJDEME SE NA STARTU 15. 8. 2009 v Litovli

Zkušenosti čtenářů

J.J.

Bohuzel mi krome casu chybi i prukaz nejakeho svazu… Preju krasne pocasi a bezedne sudy.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: