Předplaťte si časopis Pádler a získejte praktický dárek od firmy Mc Nett!

Předplaťte si časopis Pádler a získejte praktický dárek od firmy Mc Nett!

První letošní vydání časopisu Pádler se už pomalu chystá, a my nyní přicházíme s nabídkou ročního předplatného s praktickým dárkem zdarma. Akce platí pouze pro nové předplatitele.

Vodácký časopis Pádler – jediný vodácký časopis v České republice – přináší čtyřikrát ročně 68 stran plných zpráv a aktualit z českých řek, reportáže z evropských i dalekých destinací nebo rozhovory se zajímavými osobnostmi (nejen) české vodácké scény. To vše lze navíc objednat přímo do Vaší poštovní schránky!

Chcete Pádlera pravidelně nacházet ve vaší schránce? Nyní nastal ten správný čas si ho předplatit, protože ke čtyřem číslům nabitým články z vody získáte praktický dárek zdarma. A navíc se budete moci zúčastnit Předplatitelské nadílky, kde se každoročně soutěží o hodnotné ceny, dokonce i o lodě!

Pokud si chcete předplatit Pádlera na letošní rok vyberte si jeden z následujících dárků, vyplňte objednávkový internetový formulář, jméno dárku napište do poznámky a je to!

A z jakých dárků lze vybírat?

Mc Nett Zip Care TM

Přípravek na čištění a mazání zipů v kapalné formě, vhodný pro plastová i kovová zdrhovadla. Díky unikátnímu Push & Pull čištění, se zip vyčistí od špíny, písku, soli, a všeho drobného. Je vhodný na všechny typy zdrhovadel a prodlužuje životnost. Vodák využije např. na zip u suchého obleku.

Mc Nett Aquasure TM (2x malé tuby)

Je lepidlo na bázi polyuretanu pro opravu neoprénu a středně těžkých zátěrovaných tkanin (Cordura a pod.) Tento výrobek má unikátní složení pro maximální pevnost, odolnost proti oděru a zaručuje pružnost a voděodolnost. Lepené oblečení je možné sušit v sušičce, lepidlo je stabilní i v mrazivém prostředí. Vodák využije pro zalepení dírek ve vodáckém oblečení.

Aquasure lepidlo

Mc Nett Aquasure TM Instant Repair Kit

Souprava 2 černých a jedné transparentní záplaty, lepidla Aquasure a štetce, která je vhodná na pohotovostní a trvalou opravu neoprenů a zátěrových materiálů střední gramáže. Ideální set pro opravu stanů, samonafukovacích karimatek či neoprenů.

Instant Repair Kit

Mc Nett Goggle Bright TM

Vysokoúčinný čistící prostředek proti zamlžování na plavecké brýle, optické přístroje, fotoaparáty, kamery, dalekohledy, zrcadla a pod. Netoxický, biologicky odbouratelný, bez alkoholu a silikónu. Vodák využije např. na akční kamery typu Gopro.

Mc Nett Goggle Bright

Podmínky účasti

Akce je určena pouze pro nové předplatitele.

Noví zájemci o předplatné mohou využít formulář na www.Padler.cz/predplatne, kde v poznámce vyplní název vybraného dárku.

Nabídka platí do 28. 2. 2017 nebo do vyčerpání zásob jednotlivých dárků.

Zkušenosti čtenářů

Vláďa

Přesně tento typ akcí (pro nové předplatitele) ukazuje jak si subjekty váží svých stávajících předplatitelů a váží si věrnosti. Prostě se mi tento typ akcí nelíbí…

Jirka J.

Tak asi svoje předplatné zruším a zaplatím ho manželce – to se vyplatí….

Petr Snížek - Pádler

Věrní předplatitelé přece mají každý rok velkou nadílku, která už se připravuje i na letošek.

žralok
Petr Snížek - Pádler:

a na tu nový nemají nárok ?

Petr Snížek - Pádler
žralok:

Mají, stejně jako každý, kdo má řádně předplaceno až do konce roku. Spíš jsem chtěl poukázat na to, že to není tak, že si nevážíme stávajících a věrných předplatitelů. Každý rok nadílka, ve které jsou ceny za desetitisíce korun, vloni obnovená akce, ve které mohou předplatitelé velmi výhodně získat triko Devold a snažíme se i o další věci, ale ne vždy se to daří a není jednoduché takovou akci připravit a vyjednat. Ovšem tak dobře abychom zde nabízené dorbné dárky rozdali všem předplatitelům bohužel nejsme 🙁 Snad to na základní vysvětlení situace stačí?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: