REDAKCE PÁDLER

REDAKCE PÁDLER

Petr „Snížák“ Snížek, šéfredaktor Pádlera

Kontakt pro: nabídky reportáží, objednávky PR článků, mediální partnerství pro vodácké akce.

snizak(@)padler.cz, 777 910 428

Petr Snížek se vodáctví věnuje od prenatálního stavu, protože první Lužnici jel ještě před narozením. Navíc údajně za pěkně vysokého vodního stavu, takže vývoj po narození byl jasně předurčen. Od útlého věku se věnoval vodáckému víceboji P-5 v Klubu vodáků Starý Kolín a po ukončení základních studií přesedlal na kajak, kterému zůstává věrný dodnes ve všech jeho podobách. V nedávné době spojil s kajakem ještě cestovatelské choutky a snaží se s lodí navštěvovat exotické destinace. Ačkoliv studoval něco úplně jiného než vodáctví, zůstal milované vodě věrný a díky práci šéfredaktora v Pádlerovi se voda stala jeho obživou.

Aneta Michalcová, redaktorka

aneta(@)padler.cz

Aneta se k vodě a pádlování dostala teprve nedávno, když se díky partě kamarádů z vodáckého oddílu v Chocni začala učit na kajaku. Vodáctví jí však učarovalo na první dobrou a vypadá to, že tahle láska už nikdy nezrezaví. Když zrovna nepáluje tak leze, lyžuje nebo běhá a taky studuje filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.

Stálí spolupracovníci redakce, stálí autoři

© 2005 – 2019 Copyright Padler.cz

Publikování nebo šíření obsahu tohoto webu je bez písemného souhlasu vydavatele zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na tomto serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích. Vydavatel zaručuje všem čtenářům tohoto portálu ochranu jejich osobních údajů; nesbírá žádné osobní údaje, které čtenáři sami dobrovolně neposkytnou (zejména při vkládání názorů k článkům). Viz PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU.

Provozovatelem webu je KLUB HEDVÁBNÁ STEZKA, z. s., IČ 22891901 se sídlem v Praze.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: