Retroplavba ve svatebním hávu

Retroplavba ve svatebním hávu

Letošní zahajování sezóny Vodáckého muzea na zámku ve Zruči nad Sázavou začalo Retroplavbou z Horky do Zruče. Celé letošní jaro bylo studené a ještě ráno lilo jako z konve, takže účast na ní nevynechali jen ti nejskalnější vodáci.

Pak se ale asi konečně probudil vodácký bůh Melounek a zručský areál pohladily sluneční paprsky.Teplotu sice výrazně nezvýšily, ale stačilo to na to, aby kapely nehrály před prázdným hledištěm.

Prohlédněte si všechny fotografie k článku…

Akce to byla byla zcela unikátní. Její spoluzakladatel, autor serveru Padlo.cz a šéf půjčovny Dronte Míla Pražák s ní spojil svou svatbu. V zámeckém parku zase vyrostlo pódium pro malý folkový festiválek a hned vedle něj probíhala ve velkém „párty“ stanu svatební hostina, ze které Míla odbíhal moderovat. Diváky zatím zahřívaly vedlejší stánky s medovinou a dalšími pochutinami.

Novomanželé při tanci

Mělo to své výhody; málokterému novomanželovi na svatbě hraje hned několik kapel – Devítka, Hradní Duo, Nové Struny a Strašlivá Podívaná. Když vytočil svou novou choť Jitku v tanci pod pódiem, vytvořili jim diváci taneční stafáž a Míla, který již moderoval požehnaně festivalů, si konečně mohl na jednom také sám zahrát — píseň, kterou pro Jitku sám složil. Všech téměř 650 lidí, se kterými se Míla přátelí na Facebooku, si mohou obě videa najít na jeho timeline.

Retroplavba

Večer se svatebčané, jejich příbuzní a pár muzikantů přesunulo do zručského kempu Rákosí, kde oslava pokračovala posvatební hostinou, na které se hrálo a tancovalo dlouho do noci.

Přejeme Mílovi a Jitce, aby to spolu dopádlovali až k té nejposlednější šlajsně!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: