S.U.P. Night Lipno Sprint

S.U.P. Night Lipno Sprint

Už jste někdy závodili na paddleboardu v noci? Že ne? Tak nyní máte jedinečnou příležitost. Již tuto sobotu 22.8. se vydejte na Lipno a utkejte se o prvenství v závodě s hromadným startem zvaným S.U.P. Night Lipno Sprint!

Závod je součástí audiovizuálního festivalu Vltava Žije 2015, kde 22.8. v 21:45 vyvrcholí Lipno Sport Fest 2015. Závod je tedy jedním z vrcholů večera.

Jde o masový závod s hromadným startem. Postupnou eliminací se elitní skupina dopracuje do finále, kde si to paddleboardisté tělo na tělo rozdají o stupně vítězů!

MÍSTO: Lipno nad Vltavou – Marina LIPNO
ČAS: 21:00 – 21:30
BOARDY: Nafukovací paddleboardy bez omezení tvaru a délky.
TRAŤ: Trať dlouhá cca 300 m vytyčená bójemi, konkrétní podoba trati bude zveřejněna v týdnu před závodem a závodníkům představena na meetingu před závodem.

PRAVIDLA: Závod je vypsán pro 40 závodníků bez rozdílu pohlaví. Startují vždy daný počet závodníků najednou skokem z mola na prkno. Detailní rozpis postupového klíče bude stanoven v týdnu před závodem. Pravidla kontaktu: Jedná se o kontaktní závod – boardX. Závodníci smějí narážet do soupeře boardem. Je zakázáno kontaktovat protivníky pádlem či tělem.

PŘIHLÁŠKA: Závazným přihlášením pomocí Google formuláře.

PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ: V pátek 21.8.2015 do 20:00 v infocentru Lipno nad Vltavou
MEETING PŘED ZÁVODEM: 20:30 u budovy kapitanátu – nutná účast všech závodníků – losování startovních čísel
STARTOVNÉ: 100 CZK
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ: Ihned po finále. Vyhlášeni budou 3 nejlepší ženy a 3 nejlepší muži.
PRICE MONEY: 1.místo = 1000 CZK, 2.místo = 700 CZK, 3.místo = 300 CZK [ženy i muži]
KONTAKT NA POŘADATELE: Tomáš Vaněček, GSM: +420 723 454 602, e-mail:bu*******@gm***.com. Aktuální informace nalezneze také na Facebooku.

Celá akce potrvá cca 30 minut. Pojedou se vyřazovací sprinty na cca 1 minutu pádlování. Závodník pojede dle své úspěšnosti 1 – 3 jízdy.

Těšíme se na Vás buď na startu nebo mezi fanoušky!

Za BUDE SPORT ČB Tomáš Vaněček – Albey

Foto: Vladimír Petráš

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: