Shořela loděnice

Shořela loděnice

Dnes vám přinášíme tragickou a smutnou zprávu, která patři spíše do vodácké černé kroniky. Velká nehoda otřásla v noci z pátku 6.2. na sobotu 7.2. vodáckým klubem SK Jihlava. Již nadpis článku, myslím, dostatečně vypovídá o tom, jak velké neštěstí postihlo vodáky z SK Jihlava.

V noci z pátku 6.2. na sobotu 7.2. měli hasiči v Jihlavě plné ruce práce. Tuto noc museli hasit požár zahradní chatky, požár automobilu, ale hlavně veliký požár loděnice za tenisovými kurty v Mostecké ulici, kde měl uskladněny své lodě vodácký klub SK Jihlava. Požár byl nahlášen deset minut před půlnocí a na místo bylo přivoláno pět hasičských cisternových štříkaček ze dvou hasičských sborů. V době kdy hasiči dorazili na místo požáru byla již celá budova o rozměrech 10 x 8 metrů v plamenech. Hasiči nasadili všechnu dostupnou techniku a byla zřízena i dálková doprava vody z řeky Jihlavy. Přes všechnu tuto snahu byl již požár v takovém stadiu, že po jeho uhašení zbyly na místě jen ohořelé trosky budovy. Během požáru nebyl nikdo zraněn.

Zkušenosti čtenářů

Vojta

Ahoj,bohužel takový věci se stávaj, novou loděnici vám asi postavit nepomůžem, ale můžem pomoct třeba trochu s vybavením pro pádlování. Tak když tak kamarádi z Jihlavy dejte vědět, zkusíme pro to něco udělat. Ahoj Vojta

Dashulka

Ahoj,chtěli bychom Vám nějak pomoci,během našeho Otevírání 28.3.09 uspořádáme pro Vás sbírku,jen nás prosím kontaktujte na náš e-m,jaké máte číslo oddílového účtu.Asi to nebude extra částka,ale třeba nebude jediná.Dáša

Pavel Šálek

Ahoj
dejte vědět, jak Vám můžeme pomoc. Asi nesjpíš by to mohla být finanční pomoc, možná by naši členové byli ochotni pustit nějakou kačku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: